Wpis z mikrobloga

@universo: Książki - wyłapuje ciekawe pozycje w reklamach albo artykułach sponsorowanych. Czasem ktoś na wykopie poleci.

Podcasty - nie wiem nawet gdzie szukać. Wyłapałem jeden albo dwa na wykopie.

Artykuły - głównie prasa, która wpadnie mi do ręki. Wyborcza, Rzeczpospolita, forum. Czasami zagraniczne strony foreign affairs, DW, NYT.
  • Odpowiedz
@universo: Encyklopedie PWN, artykuły z "Focusa" i "Świata wiedzy" oraz z internetu (włączając wikipedię), kanały popularnonaukowe na YT (SciFun, Naukowy Bełkot, Nauka. To lubię).
  • Odpowiedz
Pomaga to czytać wpisy wysokiej jakości użytkowników, od czasu do czasu podają oni swoje źródła informacji.

Nowe nietrywialne idee i światopoglądy mają wymiar osobisty, z tego powodu pomaga podążanie za osobowościami i słuchanie wszystkiego, co mówią, rozumiesz kontekst i podążasz za sposobem myślenia i przyswajasz go sobie.

dla przykładu wysze wymeniony źródła tego użytkownika @_Trojden: (jestem u niego na czarnym już) to głównie zdepersonalizowane zbiory faktów, dzięki czemu można się
mobutu2 - Pomaga to czytać wpisy wysokiej jakości użytkowników, od czasu do czasu pod...

źródło: comment_1624360961xiZgPm0VTxPRT2Jqkc5skz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz