Wpis z mikrobloga

Ten przystojny kawaler ze zdjęcia, który puszcza do was oko, wybiera się w tym roku na wakacyjny wyjazd. Niech też ma coś z życia. Z tego powodu potrzebne nam jakieś szelki, które są nie do pokonania dla kota-cieczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę też nad jakimś lokalizatorem, ale tego to pewna jeszcze nie jestem.
Mirki i Mirabelki, polecacie jakieś dobre szelki, z których mi się sierściuch nie wyślizgnie? Ewentulnie jakiś lokalizator albo inne małe urządzenie do śledzenia.
#koty #kiciochpyta #ambrozypankot
puddin - Ten przystojny kawaler ze zdjęcia, który puszcza do was oko, wybiera się w t...

źródło: comment_1624346824J4l1GOdnr6mHJ62mx7tu5I.jpg

Pobierz
  • 11
@puddin: wzory faktycznie przeróżne :) ale takie wlasnie zabudowane są najbezpieczniejsze dla kotów, sama muszę sie do nich przymierzyć, bo zwykłe szelki są jednak niepewne na dłuższe wycieczki.
PS boski koteł (ʘʘ)
@puddin: No to ja mam ten problem z głowy, a że i tak wszystko mam w iosie to airtag mi najtaniej też wychodził bo tylko 159 zł za urządzenie, gdzie wszystkie inne które rozważałam były większe, masywniejsze i droższe. Jak jakiś ciekawy znajdziesz to podeślij proszę :)