Wpis z mikrobloga

Obśmiewam pewne zachowania, czy sytuacje, zdaje sobie sprawę że mogę to robić o wiele grubiej i mocnej, jednak nie taki jest mój cel, traktuje kanał Adama jako rozrywkę, wiem że 90 procent rzeczy tam jest reżyserowana i dla beki, co niektórzy biorą to za bardzo poważnie, a to że czasem ktoś coś powie głupiego po pijanemu to się zdarza przy takiej intensywności i imprezowym stylu bycia...Staram się nie oceniać ludzi których nie
@gomezz86:
Po pierwsze, skąd wiesz że 90% rzeczy tam jest dla beki? Powiedział ci? A ty uznajesz to za prawdę objawioną?? Dla beki uznaje swoich widzów za ćwierć mózgi co za powiat nie wyjechali??? Albo jesteś naiwny albo jesteś jak jego typowy widz.
Po drugie, można coś powiedzieć głupiego po pijaku , ale nie do swoich widzów na forum, a jeśli ma się ewidentnie problem alkoholowy to warto nie robić lajtow
@grubas_ulany

1. Skąd wiem? Bo widzę i potrafię ocenić co jest serio a co nie. Nie pamiętam żeby mówił do swoich widzów "ćwierć mózgi"? Jeśli tak to na pewno nie bez przyczyny.
2. Po pijaku zdarza się mówić głupio do każdego dlatego lepiej tego nie robić. Każdy kij ma dwa końce jeśli ktoś może jego obrazić dlaczego on nie może odpowiedzieć.
3. Skoro są wg. Ciebie są od niego zależni głównie finansowo
@gomezz86: gdybyśmy wszyscy mieli takie zachowania gdzieś to jak by ten świat wyglądał? ;)
Ja nie mam gdzieś. Na wiele zachowań nie można pozwalać, bo później masz filmy takie jak jego...."#!$%@?ć frajerów", "won z kanału", "#!$%@?ć" i tak dalej. Jeśli tobie jest to nie przeszkadza to twoja sprawa, ale nie dziw się że są ludzie którzy myślą inaczej. Trzeba mieć jakąś godność, jeśli wiesz co to ;))
@grubas_ulany
Śmierć frajerom, #!$%@?ć, się zgadzam nie powinny paść takie słowa. Natomiast na yt jest cała masa gorszych pato kanałów jeśli uznać RZPS za takowy to byłyby na czubku góry. Nie należy zapominać że mimo wszystko zrobił trochę dobrego.
@gomezz86: stary, ja nie mam zamiaru cię przekonywać. Masz swoje zdanie i spoko. Ja mam inne, jak i wielu innych, co widać coraz częściej.
Beka, trollowanie itd mają swoje granice. Ślepy je wielokrotnie przekroczył. Tyle.