Wpis z mikrobloga

@kRz222: Doszperałes się kiedy debiut na NC?

lay of Battle SA planuje debiut na polskiej lub europejskiej giełdzie w drugiej połowie 2022 roku!

Pewnie się przeciągnie. Tak samo jak i premiera gry co jest wręcz standardem
ostatnio brakuje czasu zeby coś podłubać. zapowiada sie dosyć długi long a konkurencja w tej branży duża. waham się mocno
@widmo82: Znaczy ja w to nie wchodzę. Wydaje mi się że jak teraz chcą 40 za akcję to za te 3 lata to będzie kosztować maksymalnie 80 za akcję. W te 3 lata to obrócę tymi pieniędzmi 300 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wiem że tu są ludzie którzy lubią IPO i widzą w tym szansę i życzę im zieloności
jak teraz chcą 40 za akcję to za te 3 lata to będzie kosztować maksymalnie 80 za akcję.


@kRz222: śmiałe założenie. nie kojarzę po ile były akcje na debiucie w innych przypadkach akcji crowdinvestingowych
@widmo82: za mały budżet na grę ambitną, dodatkowo celują w absolutną niszę na rynku. Nawet Paradox Interactive musiał część swoich gier dostosować do rynku bo okazywały się zbyt powolne dla większości graczy. A najlepszą ich grą okazał się Stellaris który jest najbardziej casualowy z ich wszystkich gier.

Trudny sektor na rynku, trudna publika. Mam nadzieję że się uda. Może dzisiaj wrzucę tam 600 zł. Zobaczę jeszcze ale nie jestem zbytnio optymistyczny