Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Nie zapomnijmy jeszcze jakim cyrkiem są rekolekcje 3 dniowe, gdzie część klasy idzie do kościoła na godzine, a reszta ma #!$%@?ć na cały dzień lekcji. Traf na #!$%@? rodzica i ci nawet usprawiedliwienia nie napisze.
  • Odpowiedz
@PyszneBuleczki: dlatego ja z łęzką w oku wspominam czasy gdy będąc w szóstej klasie na samym początku roku pierwszego dnia katechezy w sali przy kościele gdy za spóźnienie się na lekcje religii ksiądz kazał mi wyjść to wyszedłem i więcej nie wróciłem. To były piękne czasy i tych obecnych gdzie jakaś religia jest wykładana na przymus w szkole nie jestem w stanie zrozumieć
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Ja niestety miałem tak dopiero przy bierzmowaniu, spóźniłem się bo paliłem peta przed spotkaniem jeszcze, wszedłem i powiedziałem "dzień dobry, przepraszam pana za spoźnienie" pedofil odpowiedział tylko "JAK TY POWIEDZIAŁEŚ? PAN? WYJDZ I WEJDZ JESZCZE RAZ!1!!111!!!" i tam moja droga z kościołem się rozbiegła. Potem babcia chciała mi dać 5k za to, że zrobię bierzmowanie, ale jakoś bardziej cenię swoją godność.
  • Odpowiedz