Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam taką fantazję.
Chciałbym, żeby Pan Selekcjoner (specjalnie z dużej) usiadł swoim starym, schorowanym, wykrzywionym od nierównych ławek rezerwowych dupskiem w fotelu i opowiedział mi o zawiłościach futbolu.
Wyobrażam sobie jak przychodzi do domu po ciężkim dniu, zmęczony i lekko #!$%@?, bo musiał użerać się w studiu telewizyjnym z przedstawicielami p0lskiej myśli szkoleniowej i ma ochotę na relaks. Każe mi położyć się na płasko na podłodze, po czym ściąga ubranie wiechrznie, zostając w samej stylowej koszuli. Uśmiecha się do mnie i pomarszczonymi dłońmi z głaszcze się po łysinie. Cmoka delikatnie ustami, po czym zalewa filiżankę dobrej herbaty, obraca się i siada zadem w fotelu tak, że nos mam naprzeciwko niego. Zaczynam zachłannie słuchać jego opowieści z lat 70, on zaś wije się w meandrach wspomnień bujając w obłokach na temat mundialu w '78. Tymczasem mój mały rozum nie jest w stanie pojąć połowy zagadnień które porusza
#mecz
xvlk - Ostatnio mam taką fantazję.
Chciałbym, żeby Pan Selekcjoner (specjalnie z duż...

źródło: comment_1624291285I6IdtHd6FvzpsZdREWku0B.jpg

Pobierz
  • 22
szkoda ze nie pamietasz jak byl trenerem repry w 90. i cala ta gra to bylo pasmo porazek. mimo ze budowal sklad na srebrnych z barcelony 92. a szkoda strzepic ryja na tego starego nieudanca z ukladami w pzpn. bo bez tego ani by go nie wsieli do repry ani do studio. tfu.