Wpis z mikrobloga

@Oline: Daj już spokoj nie wiesz jak działła bycie poważnie chorym jak ma sie lepiej psychicznie czuć dzieki temu że tak myśli to bardzo dobrze nie musisz wyśmiewać
  • Odpowiedz
@Luks_x: Ja tylko przyczepie się do akapitu o tym, że nie wnikasz w decyzje rodziców. Dziecięce porażenie mózgowe zazwyczaj powstaje przez niedotlenienie podczas porodu.
  • Odpowiedz
Typie, ktoś tej biednej dziewczynie wepchnął do głowy bzdurę, że jej choroba to wielki i tajemniczy plan czarodzieja mieszkającego w chmurach.


@BananowyAbazur: a moze Tobie ktos wepchnal do glowy ze tak nie jest.
Najwieksi medrcy swiata myla sie i wiedza ze nie sa niczego pewni a jakis wypierdek z koziej dupy z wypoku jest pewny swojej racji na 100%.
Piekne i proste jest zycie wsiowego glupka
  • Odpowiedz
@Oline: nienawidzę kościoła, jestem totalnym antyklerykałem, ale w tym screenie nie widzę nic oburzającego.
Nawet nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić jak ciężko musi się żyć z świadomością posiadania takiej choroby, tzn w sumie jestem w stanie sobie to w jakimś stopniu wyobrazić bo mam brata z dokładnie tą chorobą. I wiesz co? Jeżeli tej dziewczynie myśl że jej cierpienie ma jakiś większy sens poprawia samopoczucie, nadaje sens w dalszej
  • Odpowiedz