Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy dla żartów na wyłączonych zabezpieczeniach z reaktora usunąłeś ostatniego grafitowego moderatora i nie poinformowałeś zmiennika że opuszczasz stanowisko operatora reaktora dwie godziny wcześniej xD Zobaczymy za godzinę na remapie czy jebło lub chociaż zwiększyło się promieniowanie.
No co ja mam poradzić na swoje ciekawe zapędy związane z energetyką jądrową. Wiadomo lepiej gdybym to zrobił w badawczym reaktorze w POLATOMie ale generalnie dla mnie to wszystko jedno bo jestem socjopatom i to nie autodiagnozowanym tylko podobnie skrajnie dyssocjalny...
#pracbaza #atomistyka #heheszki #rozkminy
krzywy_ryj - To uczucie gdy dla żartów na wyłączonych zabezpieczeniach z reaktora usu...

źródło: comment_1624271061UyEMmvUFcOKHisoxW0pk0Y.jpg

Pobierz
  • 6
Dumni jesteście z siebie? Nockę spędziłem na wykopie, #!$%@? mnie z roboty i grozi mi od 6 miesięcy do 8 lat więzienia. Przecież napisałem że to był żart. Dzięki, śmieszku #!$%@?.
Przed zgłoszeniem mogłeś nadgorliwy baranie sprawdzić mój profil, gdzie pisałem o swojej pracy, jak zależy mi na robocie w elektrowni. #!$%@? mać, zrobili ze mnie terrorystę. Nie dość że wpis zamieściłem po końcu zmiany z której normalnie wróciłem i przed opuszczeniem