Wpis z mikrobloga

Obejrzałem wczoraj ten odcinek specjalny „Przyjaciół” i dla mnie to 2/10. To jest typowy skok na kasę, a nie #!$%@?, że zrobione dla fanów. Odgrzewanie już dawno spalonego kotleta, tylko po to by najwięksi fani ponownie zajrzeli do całej serii.

Moje uwagi to:

1. Nie kupuję tego, że wszyscy dalej są w kontakcie i rozmawiają ze sobą. Kilka lat temu jak Aniston brała ślub to nie zaprosiła nikogo z męskiej obsady. Ba Perry nawet nie wiedział, że ona bierze ślub (był po odwyku, więc już na trzeźwo). W czasach tylu mediów społecznościowych, nie ma żadnego zdjęcia jakby jedli wspólnie obiad. Nie twierdzę, że nie mają kontaktu z pojedynczymi osobami, ale to #!$%@?, że każdy mogą na siebie liczyć i gadają i spotykają się ze sobą - nope. Myślę, że Perry mówiąc, że do niego nikt nie dzwoni, wcale nie żartował.

2. 2/3 materiału to omawianie tego co już było, pokazywanie wpadek na planie albo urywków odcinków. Historie, które opowiadają w większości są znane od lat. Jedynie ciekawostki producentów wydawały się interesujące.

3. Na #!$%@? wspominać, że mamy wśród publiczności wielu fanów z pytaniami, skoro pada jedynie jedno pytanie i to prawdopodobnie przygotowane wcześniej. No totalna klapa.

4. Wątki osób z całego świata, które opowiadają jaki wpływ miał serial na ich życie. #!$%@? to kogo obchodzi? Przecież to miał być „Friends Reunion”, a nie „Friends Phenomenon”.

Pomijam już, że Perry wyglądał jak po wylewie i nie zdziwiłbym się, jakby takowy przeszedł kilka lat temu. Jeszcze w materiałach z 2012 wyglądał normalnie, a teraz mimika twarzy nie istniała, seplenił i niewyraźnie mówił. Przykry widok, ale nie zaliczam tego do minusa.

#friends #ciekawostki #seriale
  • 12
Pomijam już, że Perry wyglądał jak po wylewie i nie zdziwiłbym się, jakby takowy przeszedł kilka lat temu.


@LipaStraszna: Podobno był świeżo po wstawieniu nowych zębów (w sumie by się zgadzało, z jego trybem życia jaki miał to pewnie uzębienie zniszczone)
4. Wątki osób z całego świata, które opowiadają jaki wpływ miał serial na ich życie. #!$%@? to kogo obchodzi? Przecież to miał być „Friends Reunion”, a nie „Friends Phenomenon”.


@LipaStraszna: Absolutnie się zgadzam. Kogo obchodzi to że Beckham ogląda sobie Friends w swoim prywatnym samolocie jak jest smutny? xD
Ja się mega zawiodłem, bo tam praktycznie nie było ciekawych rzeczy. Moim zdaniem powinni olać w ogóle jakiś super nieśmieszny 'pokaz mody',
@xedarr: ale to jest taki skok po taniości. Praktycznie nic ciekawego. Żerowanie na sentymencie do serialu i tyle. Gdyby zrobili panel pytań od publiczności, opowiedzieli jakieś smaczki, pokazali materiały, które wcześniej nie były publikowane…
No ale oni zrobili wycinki z serialu, zrobili odczyt niektórych kwestii scenariusza, które są znane i niczego nie wnoszą, pokaz mody z Biberem i jedno z dupy pytanie od publiczności.

Przecież to jest straszna #!$%@?, 80% odcinka