Wpis z mikrobloga

@SGajusz: W każdym sklepie masz podział na kapcie i na buty do wychodzenia na zewnątrz. Z racji tego że większość dziewczyn nie posiada oryginalnych butów (bo kosztują po 800-900zł), to kupują je w sklepach typu CCC czy Deichmann, a że są one tańsze = gorzej wykonana m.in. podeszwa. Więc to nie jest tak że każde buty tego typu są do chodzenia po domu.
  • Odpowiedz
@ihwar: A mnie zastanawia dlaczego nie wpadłeś jeszcze na to, że różowe paski w większości ubierają te maszkary bo myślą, że to modne i żeby przypodobać się niebieskim paskom? Więc ocenianie ich przez niebieskie paski jest jak najbardziej zrozumiałe. Nie chcemy tego oglądać i różowy pasek nie jest w tym atrakcyjny. Skumałeś?

  • Odpowiedz
@DeXteR25: nic mi do tego co kto ubiera i dlaczego, jedne noszą glany ( i jest to surowo oceniane na wykopie, jeszcze bardziej niż te które wstawiłeś), inne tupacze, jeszcze inne obcasy itd, jak ktoś wybiera buty żeby komuś się podobać to jest jego problem, mi osobiście ani ziębi ani grzeje czy to są wyżej wymienione trampki, glany, adidasy, baleriny czy obcasy, po prostu nie zwracam na to uwagi.

Super,
  • Odpowiedz
@ihwar: Tak sie składa, że każdy ma prawo do wygłaszania opinii. W tym przypadku jak widać jest ona negatywna w stosunku do tego typu elementu ubioru. Każdy ma prawo ubierac sie jak clown ale niech się nie dziwi jak społeczeństwo będzie miało go za clowna. Kuc pozostanie kucem, różowy pasek w papuciach będzie śmiesznym różowym paskiem w papuciach. Nic tego nie zmieni.

Super, nie chcecie tego oglądać, to nie oglądajcie,
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Wyglądają obrzydliwie ale nie ma równie wygodnych i ciepłych butów. To są jedyne buty gdzie przy -15, w środku poci się stopa z gorąca.
  • Odpowiedz