Wpis z mikrobloga

@kicioch: pociskasz w takich kiciochu? Kapcie tez są wygodne ale niektóre rzeczy się nie nadają po prostu do wychodzenia w nich z domu :)

@Tapirro: rzuć ją

@deadkennedy: porównywalne

@ihwar: Najlepiej jak laska ma już te buty mocno rozdeptane i już się tak na boki wyłamują i wygląda co najmniej jak clown z cyrku
  • Odpowiedz
@DeXteR25: pociskałam swego czasu jak dostałam takie od siostry z Anglii, a w Polsce jeszcze nie były aż tak popularne, z racji tego że mi ciężko znaleźć buty to się cieszyłam że mam jakiekolwiek zimowe w moim rozmiarze :D Nadal je mam, ale ubieram tylko jak idę na całodniowe zakupy (i to też nie zawsze) bo mi w nich po prostu wygodnie a moje życie nie opiera się na tym
  • Odpowiedz
@kicioch: To teraz zniszczę Twój światopogląd. To są kapcie domowe. Wersja do wychodzenia na dwór ma dużo bardziej traperową podeszwę i ogumowanie przy niej (wygląda bardziej komicznie przez takie połączenie). Polecam sprawdzić na stronie producentów buty indoor i outdoor.
  • Odpowiedz
@SGajusz: Przecież ja nigdzie nie napisałam, że chodzę w tym modelu powyżej więc nic nie zniszczyłeś :)

Dodatkowo - EMU nie produkuje kapci (z tego co wiem), więc buty powyżej nie są kapciami domowymi :]
  • Odpowiedz