Wpis z mikrobloga

@Trujok: Kapucyn staroholenderski. Przybłąkała się ranna samica do nas a po 3 tygodniach jak wydobrzała, pewnego dnia pojawił się samiec. Teraz mam przypadkiem 2 takie gołębie i nie chcą wrócić do siebie. Zastanawiam się co będzie zimą.
@reddin to nie kapucuny mordo. Ten czarny to białogłówka potocznie zwana krakowiakiem a ten biało rudy to fleyghazer potocznie zwany "felkiem". Kapucyny mają trochę inną budowe ciała, postawe i wielkość peruki. Te mają tylko koronki. Wartość 5/10 zł, ale fajne jak ktoś lubi popatrzeć albo na mamki
@MateuszWajchePrzeloz: Ja bym chciał te "moje" dwa oddać właścicielowi, ale na obrączkach nie ma info poza czerwonym i niebieskim kolorem a lokalny hodowca z okręgu kazał podkarmić i wypuścić. Tak zrobiłem, ale one nie odlatują, są tu i widać, że się do nas garną.
@reddin jest ładnie ciepło to może niedługo zrobisz fotorelację z życia i wzrostu małych gołębi ( ͡º ͜ʖ͡º) bo po zdjęciu widzę że się wzięły w parę. Jajka zazwyczaj pojawiają się 9 dni po kopulacji, nie wiem ile te są już razem i kiedy było cimcirymci, ale możesz się spodziewać niespodzianki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
jest ładnie ciepło to może niedługo zrobisz fotorelację z życia i wzrostu małych gołębi ( ͡º ͜ʖ͡º) bo po zdjęciu widzę że się wzięły w parę. Jajka zazwyczaj pojawiają się 9 dni po kopulacji, nie wiem ile te są już razem i kiedy było cimcirymci, ale możesz się spodziewać niespodzianki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@MateuszWajchePrzeloz: To nie moje zdjęcie, ja mam 2