Wpis z mikrobloga

W UK wszyscy #!$%@?ą w mundurkach i nie ma problemu.


@voith: Mundurki w UK wydają się zrobione z naturalnych materiałów i są to ubrania, nie jak te polskie, która są poliestrową nakładką na ubrania pod spodem. Nienawidziłem ich.
  • Odpowiedz
@Magik88: nie no nie wtrzymię XDD Bo swobodny ubiór i makijaż = #!$%@? po kiblach xDDDDDDDDDDDD Nie wiem czy wiesz, ale młodzież i tak uprawia seks, bez względu na to co kto ma na sobie. Ale żyj sobie w swoim urojonym świecie gdzie ubranie spódniczki czy sukienki jest jednoznaczne z daniem dupy w szkole. xD


@Agemaker: Przeciez on tego nie wie bo szkole to w kiblu najwyżej mu głowę spuszczali.
  • Odpowiedz
@joyko: Jasne, bo dekolt i spódniczka i makijaż to tylko preludium do siedzenia nago na lekcji. xD Mam jakieś takie przeczucie, że większość tym, którzy mają problem ze swobodą ubioru to prawackie kato-ścierwa z wypranym przez kościół i wiarę mózgiem. Jak ci tak przeszkadza swoboda ubioru to jest dużo takich miejsc gdzie kobiety odsłonięte tylko oczy, jedź sobie tam to nikt cię nie będzie kusił. ;)


@Agemaker: XDddddddddd
Czyli klasyczne
  • Odpowiedz
@Radewiat: A ja uważam, ze o mundurkach, dres codzie lub braku powinny decydować same szkoły najlepiej po rozeznaniu z rodzicami. W jednej szkole by było konserwatywnie w innych luźno a w jeszcze innych gdzieś po środku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
Prosiłbym osoby które to teraz czytają o zostawienie komentarza. Wiem że plusa dostaniesz tylko odemnie więc "po co się wysilać pisaniem" ale może za 2 miesiące ktoś przypadkiem tu wejdzie a Twój komentarz zmieni jego spojrzenie na świat ()
  • Odpowiedz