Wpis z mikrobloga

Wiem, że temat był już poruszany, ale tak naprawdę bez konkretnego rozwiązania i/lub mogło to się już zmienić. Jak wypłacacie USD z konta w #xtb ? Niestety wiemy, że revolut jest odrzucany jako forma wypłaty. Posiadam konto w pko bp. Wypłacał ktoś na konto walutowe w tym banku(jak z kursami)? Prawda to, że jedyna Opłata w takim wariancie to niecałe 3$ za przelew przychodzący? Wypłacał ktoś może na konto złotówkowe w jakimkolwiek banku? Dużo traci się na kursie czy rozliczają to po takim jakby kupować akcje amerykańskie za pln? Chciałbym uniknąć opłat 27$ lub jakiś ewentualnych wyższych procentów, o których parę mirków już pisało.
#gielda
  • 18
@Kuklak przed zadaniem pytania zapoznałem się z tematem także wątki czytałem ;p stąd też wiem, że wypłata do pko bp pobrali te niecałe 3usd. Jeśli taka sama opłata jak przy 10$ jest przy 100$ i przy 1000$ to jestem w stanie tyle płacić by nie musieć zakładać dodatkowych kont.
przed zadaniem pytania zapoznałem się z tematem także wątki czytałem ;p stąd też wiem, że wypłata do pko bp pobrali te niecałe 3usd. Jeśli taka sama opłata jak przy 10$ jest przy 100$ i przy 1000$ to jestem w stanie tyle płacić by nie musieć zakładać dodatkowych kont.


@Kuroslaw: Problem może być taki, że to może być procentowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego ja nie wypłacam. Wolę
wypłacałeś może więcej niż 10$ z xtb na pko bp?


@Kuroslaw: nie. To tylko w ramach testu. Mam złą historię z pkobp gdzie wysyłałem na revoluta i z 450$ doszło 435$, więc szkoda mi było kasy więcej ryzykować xD
@B12477: Dokładnie. Niewielka kwote zeby zobaczyc jak bedzie z oplatami. Jak sie okazalo chyba jest to stala niemala oplata. Zarowno pko bp oraz xtb utrzymuje, ze to oplaty operatorow posredniczacych.

Na pekao walutowe powinno przychodzic bez oplat.