Wpis z mikrobloga

@spere Akurat to wbrew pozorom ma sens. Czasem rodzice zabierają małe dzieci na msze, a one wtedy się nudzą, latają po kosciele i ogólnie męczy ich siedzenie godzinę w jednym miejscu. Taka msza dla dzieci jest często krótsza, dzieci mogą sobie łazić, posiedzieć na schodach, więc jak już rodzicom zależy żeby chodziły na msze, to lepiej taką.
Ale to wiem z teorii, jak jest inaczej to poprawcie ;)
narzucanie? xDDDDDD dorosną to wybiorą co im tam bardziej pasuje więc dupa cicho xd


@mateusz-zahorski tak samo jak wybierają muzułmanie i hindusi? Dziwnym trafem akurat tę samą religię co rodzice, ten sam odłam z tysięcy odłamów religii? Trzeba być nieskończenie głupim, żeby uważać, że indoktrynacja nie pierze mózgu i nie ogranicza człowieka. Ale komu ja to próbuję tłumaczyć...
@Shatter: widocznie za mało bywasz w kościele, za mało słuchasz biskupów i księży, za mało czytasz ich wypowiedzi

a jeszcze mniej wypowiedzi tych katolików, którzy zatroskani przestrzegają, że taki przekaz będzie coraz bardziej oddalał ludzi od kościoła, i to będzie wina kościoła