Wpis z mikrobloga

Proszę państwa, oto @Volki
Najgorszy kuc na całym portalu.
Czy zdziwi was to, że nie potrafi podjąć merytorycznej dyskusji? Pewnie nie
Czy zdziwi was to, że jedyne, co potrafi to wyzywać od lewaków? Pewnie nie
Pewnie was też nie zdziwi, że będzie w zaparte bronił swojej partii i bezczelnie (i nieudolnie kłamał).
Poziom fanatyzmu chyba już dawno przekroczył poziom pisowskiego betonu, z którego tak wszyscy chętnie się śmieją (tak te dziadki z demencją, które nigdy nie opuściły swojej gminy i nie bardzo już rozumieją świat).

Kolega poprosił o program KO, bo wyśmiałem plan gospodarczy Konfederacji, więc z chęcią mu go podesłałem (trudno samemu znaleźć?) i okrasiłem lekkim komentarzem. Co zrobił kolega kuc? Najechał na mnie, bo rzekomo wysłałem program PO. Jak nisko trzeba upaść, żeby nawet nie kliknąć w link, gdzie pierwsza strona wygląda jak pic rel (specjalnie dla ciebie @Volki mogę dużym czerwonym kółeczkiem zaznaczyć na obrazku ten duży napis "PROGRAM KOALICJI OBYWATELSKIEJ" wraz z podpisem na dole "KOALICJA OBYWATELSKA")?

Czyżby przeczytanie pierwszego słowa linka (platforma.org) jest jednoznaczne z zaznajomieniem się z programem partii? Szkoda, że nie doczytał dalej, bo pdf się nazywa "KO Program" W samym adresie www, rzeczywiście nie ma wyliczeń programu i szczegółów, ale jak wysyłam link, to chyba po to, żeby zaznajomić się z czymś, co się pod nim kryje...

Pamiętajcie, jak skrytykujecie Konfederację, to nie dostaniecie konkretów, informacji, ale za to na pewno zostaniecie nazwani pisowcem lub lewakiem.

https://www.wykop.pl/link/6155573/comment/93025309/#comment-93025309

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #konfederacja
źródło: comment_1624169998IgjGM14pVWP1VfbQ1Wkbu2.jpg
  • 17
@wiecznylowcaumyslow: To nieźle. Przeczytałem Twój spis i pomyślałem "zaraz, zaraz, chwileczkę, ja skądś kojarzę to dziecinne zacietrzewienie". Przejrzałem historię swoich wpisów i tak - jest tam "dyskusja" z tym panem, bardzo krótka. Po tym, jak powiedział mi, że jestem skrajnym lewakiem któremu obca jest wszelka logika dlatego, że uważam prawa LGBT za postulat wolnościowy - odpuściłem sobie dalszą rozmowę.

Tak więc winszuję @Volki, wyrobiłeś sobie już pewną unikalną markę na
źródło: comment_1624180143LkkxUJ0AP0m0mDPftDTHNr.jpg
@bastek66: Nie. Skrótowce tak nie działają. Skrótowce zakończone na spółgłoskę odmienia się jak rzeczowniki nieżywotne rodzaju męskiego. Tak samo służby PRL były służbami "peerelu" a nie "peerely" mimo, że jest "rzeczpospolita", a agencja ONZ jest agencją "oenzetu" a nie "oenzety" mimo, że to jest "organizacja". Raport NIK to raport "niku", a nie "niki", mimo, ze to "izba".
Tak samo jak to, że JKM mówi "partyj" zamiast "partii" nie znaczy, że jest