Wpis z mikrobloga

@Smonk_Da_Wead: I bardzo dobrze ze dostałeś czarno bo pisałeś wyjątkowo szkodliwe rzeczy. Nie mówię tu już o przezabawnym argumencie o koledze geju, ale raczej o umniejszaniu problemów psychicznych wśród nastolatek/osób lgbt, co jest wyjątkowo obrzydliwe
  • Odpowiedz
  • 0
@Kanbodja czy brak tolerancji to odmienne poglądy? Co to za fikołek? Dla mnie to są rzeczy dziwne bo jednak ja nikogo nie zmuszam na siłę do akceptowania tego czego ktoś nie toleruje( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@yummy157 słuchaj ja przez całe życie byłem samotny a rodzinę miałem co lubiła się znęcać więc wiem, że to kwestia tego jakie masz podejście w życiu do pewnych spraw. Problemy zdrowotne nie są trywialne ale pewne sytuacje już mogą być. W życiu trzeba być silną jednostką bo życie Cię zmiecie z planszy.
  • Odpowiedz
@Smonk_Da_Wead:
Niestety nie można przedkładać własnych doświadczeń nad problemy innych, to poprostu nie działa w sferze psychicznej człowieka (która jest cholernie skomplikowana). Twoje "podejście do życia" - które może być słuszne i działać dla Ciebie, może nie działać dla kogokolwiek innego. Problemy i sytuację które je wywołują które uważasz za "trywialne" mogą być najważniejszymi wydarzeniami w życiu niektórych ludzi i generować problemy które koncza się w najgorszym wypadku samobójstwem.

Nie każdy
  • Odpowiedz
  • 0
@yummy157 wiesz to trochę jakbym usłyszał historie milionera w depresji, który płacze jak mu źle a bezdomny, bezrobotny i bez nikogo co ma powiedzieć? Ja jestem na granicy bezdomności. Jedynie co mogę zrobić to polecić powalczyć o zdrowie w życiu. To jest jedyne co w życiu ma sens. Takie jest życie. Życie to przetrwanie, zabijanie i umieranie. Jak zrozumiesz że nikt Ci nie pomoże to wtedy zmiana na lepsze będzie jedynym wyjściem.
  • Odpowiedz
@Smonk_Da_Wead:

Może to będzie szok ale:
Tak, są milionerzy którzy mają wszystko, a mimo to mają depresję.
Nie, nie każdy bezdomny ma depresję.

Tu nie chodzi o twoja czy obiektywna ocenę sytuacji, ale tylko o to, jak dana osoba postrzega siebie, dlatego właśnie bezdomny może być szczęśliwszy od milionera.

Znowu to robisz i przedkładasz swoje doświadczenie "Im szybciej to zrozumiecie" nad uczucia innych. Mnie to nie rusza, ale wiem jak szkodliwe
  • Odpowiedz