Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela Nie widzę sprzeczności, Polóweczka GTI ma znikomą podaż na rynku, a i tak nie każdy by się zdecydował na takie auto pomimo osiągów, a bo Volkswagen, a bo ludzie nie rozróżniają wersji silnikowych i nie mają pojęcia, że takie autko może mieć tyle mocy, tylko widzą zwykle Polo, a bo za mało miejsca lub w suvie siedzi się wyżej, i tak dalej, i tak sralej ( ͡° ͜ʖ ͡
Jerry664 - @Zgrywajactwardziela Nie widzę sprzeczności, Polóweczka GTI ma znikomą pod...

źródło: comment_1624098911lpuCtQexCmIfjkftmAAtUe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jerry664:

Nie widzę sprzeczności, Polóweczka GTI ma znikomą podaż na rynku, a i tak nie każdy by się zdecydował na takie auto pomimo osiągów, a bo Volkswagen, a bo ludzie nie rozróżniają wersji silnikowych i nie mają pojęcia, że takie autko może mieć tyle mocy, tylko widzą zwykle Polo, a bo za mało miejsca lub w suvie siedzi się wyżej, i tak dalej, i tak sralej ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Jerry664:

To wciąż znikoma część Polówek na rynku

Ale takie Polówki mimo kiepskiego wyglądu są jednak pożądane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie chciałem napisać coś w stylu "no ale auta i tak nikt nie będzie ruchał", ale przypomniałem sobie o tym kolesiu xDDD

Nie chcę tego oglądać xD
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela Powtórzę się, ale to wciąż niewielki procent Polo, które może nadrabiać mocą. Reszta już nie ma takiego wnętrze (komory silnika) i zostanie kupiona jako opcja z rozsądku, bez motoryzacyjnego pożądania


Nie chcę tego oglądać xD


A co, jesteś uprzedzony do społeczności LPG? Żałuj, to piękna historia o miłości człowieka do jego czerwonej maszyny
  • Odpowiedz
@Jerry664:

Powtórzę się, ale to wciąż niewielki procent Polo, które może nadrabiać mocą. Reszta już nie ma takiego wnętrze (komory silnika) i zostanie kupiona jako opcja z rozsądku, bez motoryzacyjnego pożądania


Co ja w ogóle #!$%@?ę xD

Przegrywy twierdzą że wnętrze się nie liczy tylko morda dobra i wzrost xD

A co, jesteś uprzedzony do społeczności LPG? Żałuj, to piękna historia o miłości człowieka do jego czerwonej maszyny

Trudno jakoś przeżyję
  • Odpowiedz