Wpis z mikrobloga

Ktoś z Mirków ma może lodówkę z HarvestFresh i może podzielić się wrażeniami czy faktycznie owoce i warzywa dłużej zachowują świeżość?

https://www.beko.com/pl-pl/Harvestfresh-Campaign

Nawet doskonale wyglądające warzywa i owoce bardzo szybko tracą cenne wartości, gdy są przechowywane w standardowej lodówce. Technologia HarvestFresh™ pozawala cieszyć się naturalnym bogactwem świeżych roślin dużo dłużej niż w zwykłych warunkach.*

*Testowane przez niezależne laboratoria Intertek na podstawie pomiarów witaminy C i witaminy A w pomidorach i zielonej papryce, bezpośrednio poddanych działaniu technologii świetlnej w porównaniu do dnia 0 w okresie 7 dni.


#kuchnia #beko #lodowka #warzywa #owoce #harvestfresh #agd
Instynkt - Ktoś z Mirków ma może lodówkę z HarvestFresh i może podzielić się wrażenia...

źródło: comment_1624092461cAUK54RGjYuI4Nv7g795MG.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Instynkt: aa i zapomniałem dodać. Na pewno nie jest to kwestia sponsorowana jaką wypowiedział. Odniósł się do własnych doświadczeń dwa razy. Więc raczej ta jego wypowiedź powinna być rzetelna... albo jest bardzo dobrym aktorem i zapłacili mu dużo siana oprócz wręczenia tej lodówy xd
  • Odpowiedz
@mirkomusk: no w sumie warzywa leżą i leżą i są git, nie mam porównania do lodówki bez tego żeby wiesz włożyć to samo jednocześnie ale ogólnie wydaje się że leżą te warzywne dłużej, owoce nie powiem bo nie wiem
  • Odpowiedz