Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy do tego podchodzicie ale ja chcę żeby podczas dzisiejszej spotkania wypełnił się jeden scenariusz (nic pomiędzy w dupie ma 0:2 po dobrej grze)
Pierwszy: staje się cud nasi świetnie grają i urywają punkty bardzo słabo grającej Hiszpanii i ze Szwecją gramy o awans
(Wstawaj zesrałeś się xD)
Drugi: Niesamowity #!$%@?, kompromitacja i pośmiewisko
6:0 czerwona kartka Glika, babol Szczęsnego
Niech kraj zapłonie, mejweni mają pożywkę a nasze patałachy będą bały się wrócić do domu xD
#mecz #kanalsportowy #euro2020
Pobierz
źródło: comment_1624089429d7QCyX15pVSAjSraA1Jl03.jpg
  • 10
@Cosipi moim zdaniem jedne ze scenariuszy się bardzo możliwy. Sousa ma #!$%@? przegrać 0:1 czy 0:6 - jeden jak i drugi wynika oznacza klęskę i przy najbliższej zmianę prezesów PZPN może wylecieć. Po drugie on ma #!$%@? na media w Polsce i to moim zdaniem ogromny plus bo poprzednio selekcjonerzy mieli cykora - wstawię Pazdana bo jak nie to mnie Mati Borek pojedzie w HP. Poprzedni selekcjonerzy nie mieli jaj w tej
Niech kraj zapłonie, mejweni mają pożywkę a nasze patałachy będą bały się wrócić do domu xD


@Cosipi: Też liczę na mega srogi #!$%@?, żeby nikt już nie miał wątpliwości że z reprezentacji absolutnie wszyscy którzy sam są (poza Lewym może) - są do #!$%@?, bo z gówna bicza nie ukręcisz ¯\_(ツ)_/¯ Tym gwiazduniom się nawet biegać nie chce.
@Cosipi: Ja bym chciał choć obejrzeć cały mecz, a obawiam się, że pierwszą bramkę od Hiszpanów dostaniemy nie dalej niż w 10min gry i będzie pozamiatane, skrzydła podcięte, a na końcu srogi #!$%@?. Takiego meczu raczej nie dam rady oglądać, szkoda moich nerwów.