Wpis z mikrobloga

  • 18
@Miedziany_Brodacz: ja od tych upałów mam ciagle migreny i w dodatku jestem bardzo blada i po 15 min na słońcu bez filtra 50 to mnie tak boli skóra ze nie idzie wytrzymać ( ͡° ʖ̯ ͡°) a weź się ciagle smaruj takim tłustym kremem
  • Odpowiedz
w lecie ma być gorąco. Dziwi mnie, że w kraju gdzie ponad pół roku jest ciemno i zimno tak wiele osób narzeka na normalne lato 30 stopni trwające tydzień czy dwa.


@Miedziany_Brodacz: upały są zawsze, tylko nie było zbytnio okresu przejściowego typowego dla późnej wiosny i wczesnego lata, od 15 stopni za szybko przeszło do 30.
  • Odpowiedz
30 stopni trwające tydzień czy dwa.


@Miedziany_Brodacz: to by bylo spoko. Tylko, że w słońcu już przed 12 przebiło 40 stopni, a w lipcu ma byc jeszcze cieplej ;) ja już nawet nie gaszę samochodu jak gdzieś wychodzę do sklepu, bo najlepiej dzialam w temp 19-20c :)
  • Odpowiedz
@pharmaki: Ja już wolę te 15 stopni niż ten żar z nieba. Najgorsze, że jak człowiek próbuje się ratować jakimiś schłodzonymi napojami, wiatrakami czy klimą, to po 2 dniach gardło zawalone ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak jest zimno, to sie ciepło ubierasz, herbatka i jest fajnie. A teraz dupa się poci, wszystko klei i nie zerwiesz skóry by było fajnie.
  • Odpowiedz