Wpis z mikrobloga

@Wurzel: @BaZyL4: przecież oni mają 100% racji z tym filmem na łączynaspiłka - wycięli absolutne podstawowe wskazówki, które podałby im każdy trener, z każdym sztabem, a środowisko zmieniło narrację i teraz to już tylko piłkarze są winni, bo "przecież trener powiedział" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem z Sousą jest dużo bardziej złożony i jak ktoś myśli, że jego robota kończy się na powiedzeniu, że mają szybkich
@bodziodestruktor: Przecież przed filmikiem uważali, że Sousa i sztab w ogóle nie przygotował ich pod Słowaków bo uznali, że #!$%@? grają i dopisali sobie 3 pkt xD

Jak teraz dali ten fragment to jest gadanie, że tyle to każdy mietek z A klasy im powie. Jak wrzuciliby na ŁNP sklejony filmik ze wszystkich odpraw grupowych i indywidualnych i jak Sousa gada z każdym prywatnie o tym jak ma zagrać w meczu
@PanRejent:

Jak teraz dali ten fragment to jest gadanie, że tyle to każdy mietek z A klasy im powie


No ale taka jest prawda, sam miałem dokładnie takie odprawy na B klasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten szybki, ten silny, na tamtego uważać przy rożnych. Smuda, Fornalik czy Brzęczek powiedzieliby im dokładnie to samo, tak samo jak wzięty z A klasy Mietek.

Ten filmik ma robić wrażenie
@bodziodestruktor: Prawdy nigdy się nie dowiemy. Nie wydaje mi się, żeby to była cała odprawa odnośnie Słowaków. To nie jest mentalność Smudy i "#!$%@? grają, #!$%@? ich". Tutaj trzeba odpowiednio wyważyć winę. Dla mnie Sousa oczywiście nie jest bez winy, bo wdraża taktykę nieco na siłę nie patrząc na zawodników, możliwości i ilość posiadanego czasu. Natomiast piłkarze z jakiegoś powodu #!$%@? grają i też trzeba więcej wymagać. No i Pan Prezes
@PanRejent: ale czy ktoś z Weszło uważał, że Sousa olał przygotowania pod Słowaków? Na moje to od początku mówiliśmy, że to teza z dupy. Wczoraj nawet mówiłem, że jeden z piłkarzy kadry wyśmiał taka opowieść komentatora TVP. Ja wiem, że dziennikarze są łatwym celem, ale nie utożsamiajmy tezy jednego dziennikarza z ogółem pracujących w tym zawodzie :)
@PanRejent: ale kto "#!$%@? na Sousę czy robi coś dobrze, czy źle?" Może warto wyjść z syndromu oblężonej twierdzy obronnej trenera Sousy i zdać sobie sprawę, że jak jest zła gra, to jest krytyka. Za co kadra ma być w ostatnich meczach chwalona?
@Lightcik: za bardzo weszło nie czytam, ale na kanale sportowym te slowa z eurodebaty byly cytowane i mocno analizowane. Oczywiście, ze nie utozsamiam tego z całym srodowiskiem, ale ciężko jest określić pewna grupe dziennikarzy o określonym pokładzie inaczej niż nazywając ich dziennikarzami

@bodziodestruktor: od kiedy jest Sousa to w vlogach byly fragmenty przemów i odpraw z piłkarzami. Niezależnie od wyniku, gry i debaty teraz tez by cos wstawili. A że
@bodziodestruktor: W punkt Mirku. Najlepsze jest to, że Mirki tak nienawidżą januszy, tak nimi pogardzają i w ogóle, a tak samo jak dzieci śmiejące się z moherów walczących o karpia, które same walczyły od lody Ekipy Friza, nabierają się na proste sztuczki socjotechniczne MęczyNasPilka niczym znienawidzeni janusze xD
@PanRejent: Ale gdzie jest ciśnięcie od pierwszego dnia po wszystkim co robi Sousa? Przecież jest wiele miejsc, gdzie był chwalony za to, że chce odejść od utartych schematów - newonce, foot truck, niektórzy z ekipy weszło. Opieranie się tylko na tym, co robią niektórzy z kanału sportowego (a nie zawsze, bo Stanowski też Sousy bronił) jest niezasadne. Gość popełnił sporo błędów, więc jest krytyka, nie wiem jaka ma być inna reakcja.