Wpis z mikrobloga

@ofiaralosu: Technologia konsumencko juz nie wróci. Za dużo z tym problemu przy produkcji, a duzy odsetek ludzi nie widzi efektu 3d, inna grupa nie może oglądać takiego kontentu zbyt długo bez bólu głowy.
@unxtres: Ale po co? Teraz liczy się jakość obrazu, a nie nikomu niepotrzebne dodatki. Mamy oledy ciągle rozwijane, niedługo oledy z quantum dotem, mamy miniledy, które dopiero wchodzą na rynek i już planowane microledy, mamy też uledy zapowiedziane, czyli warstwowe połączenie dwóch konwencjonalnych paneli lcd. Każde z tych rozwiązań "napcha kieszenie" producentów.
@Weretek: Myślisz że Włodka z pod 6 interesują uledy qledy czy inne pledy? Tak samo z Ianem z Warren street czy gunter em z einbach strasse. No niby jest 15 k kryształ obraz ale pa Grażyna jakie 3D
@Weretek: Szkoda, że treści coraz słabsze. Trafić na dobry film to niedługo będzie jak szóstkę w totka. Polecam za to do filmów przyrodniczych.
@Weretek: Zaczną robić tv to i parę filmów sie zrobi, jakies marvele co to aktora wezmą na green screen a resztę dorobią w fotoszopie. Technologia do przesyłu 3d przez Sat już dawno opracowana w Zielonej Górze i nie zapominaj ze teraz to nawet anteny sat nie potrzeba jak masz światło
@unxtres: Nie wiem czemu się uparłeś na to 3d. Wszystkie firmy inwestują w lepsze technologie dla paneli, na zwiekszanie rozdzielczosci, zwiekszanie czestotliwosci odswiezania, zwiekszanie jasnosci, poprawianie jakosci kolorow. Jest co poprawiac, a 3d sie nie sprawdzilo, nie sprzedawalo sie, a firmy nie wypuszczaly kontentu w 3d. To sie po prostu nie oplaca.
@Weretek: Ja się nie uparłem, i rozumiem Ciebie I Twoje argumenty,co więcej, uważam podobnie, lepiej rozwijać i poprawiać, ale uważam też że ta technologia wróci jak boomerang ubrana w ładna reklamę.
@ElectroNICK Kupiłem wtedy Samsunga 55", który miał funkcję 3D i zestaw specjalnych okularów. Pokazałem kilka filmów demo typu dzika natura znajomym, sam obejrzałem jakieś bzdury i funkcja poszła w niepamięć... Po kilku latach Samsung przestał wspierać funkcję "Smart" w tym modelu 3D skończyło się na dobre. To był zbędny, niezwykle gówniany bajer, którym najwyżej można było zaskoczyć dziadków/rodziców i właśnie dlatego umarł na rynku telewizorów.