Wpis z mikrobloga

Czym się charakteryzuje laska borderline? Dzisiaj się o tym dowiedziałem, przeczytałem jakiś artykuł z Onetu i wychodzi że byłem z taką osobą parę lat, właśnie świeżo po rozstaniu... Tyle że ja właśnie mogę sobie podpasowywac że to bordo, a przecież co człowiek to charakter, a tym bardziej prawie każda laska odwala jakieś inby xd ktoś jakieś konkrety?
#logikarozowychpaskow #zwiazki #milosc #borderline
  • 7
@Goscmajowy: wg mojej wiedzy/przekonania bordery to te, które działają i/lub są podatne na działanie wg schematu push'n'pull. Chcą atencji i zaangażowania od drugiej strony (i potrzebują go dużo żeby potwierdzić swoją wartość), ale same boją się zaangażowania własnego (np. żeby przypadkiem nie zburzyć sobie kruchej samooceny, albo żeby zminimalizować dysonans ze swoimi dysfunkcyjnymi przekonaniami). Czyli pewnie jak większość społeczeństwa i prawie cały wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@evolved u mojej( w zasadzie już byłej) najgorsze były pretensje o pierdoły, szczególnie na początku związku pisanie z nią to było jak rozbrajanie bomby. Powiesz jedno słowo nie tak, zrywa z Tobą, Tobie bardzo zależy więc parę godzin tłumaczysz a ona na końcu przyznaje że jest kłótliwa, nikt z nią nie wytrzymuje.
No i chorobliwa zazdrość. Wolałem pomijać z historii kobiety żeby nie budzić zazdrości i pytań. O koleżankach to już dawno
@Goscmajowy: spać lecieć muszę, więc nie wysłucham historii, ani nie będę robił za wypokowego eksperta. Ani tym bardziej nie będę Ci mówił co masz z tym zrobić. Myślę że grunt to to, że zauważasz że przeginała, to pozwala postawić gdzieś granice, również w przyszłości w przypadku innych dziewczyn, czy w ogóle ludzi. Lecę w kimę, powodzenia i dobrej, elo!
@Goscmajowy: Bardzo skrajne emocje - idealizowanie a następnie deprecjacja partnera, paniczny niemal lęk przed porzuceniem, nieskończone pokłady nieuzasadnionej zazdrości, walka z często urojonym wrogiem, uruchamianie się z powodu drobnostek, zatracanie się w różnych rzeczach i aktywnościach z powodu odczuwania wewnętrznej pustki, niesprecyzowane plany na przyszłość, problemy z utrzymaniem pracy, ~10% podejmuje próby samobójcze.Nachalność, namolność, despotyzm, zaborczość. Jeśli byłeś z taką to prawdopodobnie mimo długiej i bogatej przeszłości nic dla niej już
  • 2
@Suprema ech z tego co piszesz to byłem dokładnie z taką osobą (,) ta zazdrość, kłótnie o wszystko, na początku znajomości zrywanie kontaktu ze strachu przed skrzywdzeniem, nawet pasuje to o pracy... Zazdrość była o takie rzeczy że Nawet wstyd mi pisać. Najgorsze że nabawiłem się chyba tego sam przy okazji. Ech jak żyć