Wpis z mikrobloga

Czy wiecie kto powiedział: „Kindle może być najlepszym urządzeniem do korzystania z Kindle Books, ale korzystanie z innych usług nie jest już tak wygodne, nieraz wiąże się z koniecznością wykonania dodatkowych operacji (np. konwersja książki do innego formatu), a nieraz jest zupełnie niemożliwe (np. nigdy nie skorzystamy z EmpikGO)”? Sprawdźcie we wpisie: http://cyfranek.booklikes.com/post/4344441/zapowiedz-wypozyczalnia-empik-go-bedzie-dzialac-takze-na-czytnikach-kindle
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#kindle #empik #empikgo #ebook #legimi #czytajzwykopem
Pobierz
źródło: comment_1623960813Im00kkDZvFv0kGPdZPUSch.jpg
  • 5
@Cyfranek: o ciekawostka
niestety, zbyt piękne żeby to działało bez szarpania się z tym
amazon zarabia na książkach, nie czytnikach, żeby się hajs zgadzał na jakichś wichrzycielach co chcą zarabiać na wypożyczaniu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Cyfranek: O, super
Pewnie skorzystam i przetestuję jak to działa, jedyne na co bym liczył to brak limitu miesięcznego jak u konkurencji, którego w sumie nie rozumiem :/
@Oku_09: W Empiku też mogą być ograniczenia. Już teraz jest bodaj 20 książek miesięcznie ("W ramach każdego z Abonamentów Empik Go Klient może odsłuchać nie więcej niż 20 (słownie: dwadzieścia) audiobooków lub przeczytać nie więcej niż 20 (słownie: dwadzieścia) ebooków w ciągu jednego okresu rozliczeniowego"). Musimy poczekać na premierę usługi, to się okaże.
@Cyfranek Dla mnie żadna z tych usług nie będzie miała sensu z czytnikami Kindle, dopóki nie zrobią opcji Send to Kindle.
Mam abonament z Legimi, ten z ebookami i audiobookami, mogę przesłać 7 albo 10 książek na Kindle, zrobiłem to raz - w zeszłym roku i nigdy więcej, bo jest to bardzo niewygodne.
Leżę na kanapie, czy w łóżku, chciałbym poczytać książkę i mam lecieć do komputera, włączać aplikację Legimi, która wrzuca
@ali3en: Tak, przez wysyłkę bezprzewodową byłoby optymalnie. No zobaczymy jak to rozwiążą, ale obawiam się, że nie mając dostępu do serwerów Amazonu, trudno im będzie to realizować inaczej niż w Legimi.