Wpis z mikrobloga

Co musi się zdarzyć żeby Finlandia zajęła ostatnie miejsce w grupie? Dania wygra z ruskimi, Finowie przegrają z Belgią i każda z 3 ekip ma po 3 punkty. Tworzona jest mała tabela. Dania wygra jedną bramką z ruskimi to każda z drużyn miedzy sobą ma podobny bilans bramek. Decyduje wtedy wielkość porażki z Belgia i trzeba liczyć że Finlandia dostanie minimum 4? #mecz #euro2020
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
Finlandia musi dostać minimum 2:0 przy wygranej Duńczyków 1:0 z ruskimi. Gdyby Finlandia przegrała 1:0 to będą mieć taki sam bilans i tam potem liczone są kartki
  • Odpowiedz
  • 1
@mikejlo12 w tym przypadku bramki,bo w bezpośrednich meczach wyjdzie,że każdy wygrał z kimś mecz -finlandia z Duńczykami, ruski z Finami,a Duńczycy ograliby Rusków
  • Odpowiedz
Przy wyniku 2:1 dla Danii i porażce Finlandii 1:0 to Finowie też zajmują ostatnia miejsce. Dzieje się tak bo bilans bezpośredni 2:2 (u Duńczyków i Rosjan) jest lepszy od 1:1 Finów
  • Odpowiedz
  • 0
@asdfghjklmnbvcxz na obecną chwilę mają bilans 1:3 przy przegranej z Duńczykami 1:0 będą mieli bilans 1:4, a Duńczyków 2:3. Jak Finowie przegrają 1:0 to będą mieć bilans 1:2

Duńczyków 3pkt -1gol
Finowie 3pkt-1gol
Ruski 3pkt -3gole
Przy takim obrocie zostaje ilość kartek
  • Odpowiedz
@myrdol: "...o kolejności w tabeli decyduje najpierw różnica bramek, a potem większa liczba tych zdobytych"

To akurat z przepisów ekstraklasy ale wydaje mi się, że tak jest wszędzie. Tylko przy identycznych bilansie strzelonych i straconych wchodzą kartki
  • Odpowiedz
  • 0
@mediadarek nie, nie jest przepisy ojro się zmieniły. Pierwsze punkty,potem bilans bramek zdobytych i straconych pomiędzy,potem wieksza ilosc bramek zdobytych pomiędzy,potem bilans bramek w grupie potem wieksza ilość bramek zdobytych w grupie i jak to nie przyniesie efekty to kartki.
  • Odpowiedz
@myrdol: No przecież tak właśnie napisałem. Twój wpis jeden wcześniej:

"...Duńczyków 2:3. Jak Finowie przegrają 1:0 to będą mieć bilans 1:2" - tam piszesz o kartkach.

A ostatni Twój wpis: "...bilans bramek zdobytych i straconych pomiędzy,potem wieksza ilosc bramek zdobytych pomiędzy..."

więc skoro Dania ma dwie zdobyte i Finowie jedną to nie patrzymy na kartki
  • Odpowiedz
  • 0
@mediadarek zgadza się, myślałem że tym odnosisz się do bezpośrednich spotkań. Kartki wejdą jak Duńczycy wygrają 1:0,a Finowie przegrają 1:2 z Belgią
  • Odpowiedz