Wpis z mikrobloga

Zamówiłem #phenibut od allchemy (mają na allegro nawet) i od kilku godzin trzyma mnie jak kiedyś najlepszy sort od primaforce, który został dość dawno wycofany ze sprzedaży. Nawet smak identyczny. Pewnie to przez to, że biorę też pregabalinę, ale nie spodziewałem się aż takiego jebnięcia, złaszcza, że zmniejszyłem dawkę pregaby od której jestem trochę uzależniony. Jakby ktoś się zastanawiał, to polecam. Wszystkie lęki znikają, jest więcej energii i chęci do działania i człowiek ma aż ochotę wyjść na miasto żeby porozmawiać z losowymi ludźmi. W połączeniu ze stimami, choćby zwykłą, mocniejszą kawą, to już w ogóle kosmos (choć osobiście dziś #!$%@?łem metkata i mam ochotę tańczyć jak #!$%@?) xD

#leki #narkotykizawszespoko
Andy_Rosenbaum - Zamówiłem #phenibut od allchemy (mają na allegro nawet) i od kilku g...

źródło: comment_16239312127szcqQV4Fmkux48NmivbrR.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andy_Rosenbaum
Dawno nie jadłem, więc może dokładnie nie pamiętam, ale szczerze to wydaje mi się, że fenek był lepszy od pregaby, której spróbowałem dużo później. Działał na mnie zarówno bardziej rekreacyjnie jak przeciwlękowo. Przynajmniej tak to zapamiętałem. Mimo wszystko dosyć podobne substancje. Pewnie też dużo zależy od sortu. Ja zamawiałem ze Stanów i było gites.
  • Odpowiedz
@strange_pleasures
Ciekawe. Pomyślałbym, że będzie zbijał grzyby jak to podobno robi benzo. Może być tak, że znaczenie ma tu kolejność. Wszyscy mówią, że np. alko zbija tripa. Jednak raz zdarzyło mi się zjeść grzyby jak byłem dość mocno #!$%@? i był to jeden z lepszych tripów. Wytrzeźwiałem w momencie XD
  • Odpowiedz
@mindrape: swoją drogą pamiętam jak
ponad rok temu zamówiłem ten fenibut z allegro. Musiałem wziąć chyba z 4g żeby odczuć działanie. Do tego opakowanie było otwarte i widać, że ktoś majstrował przy tych kapsułkach (zresztą ktoś w opiniach wrzucił negatywną opinię i zdjęcie tabsów, bo zorientował się, że są wypełnione tylko do połowy xD). Po kilku godzinach straciłem przytomność i dostałem padaczki. Ocknąłem się gdy ratownicy z karetki wchodzili do
Andy_Rosenbaum - @mindrape: swoją drogą pamiętam jak 
ponad rok temu zamówiłem ten f...

źródło: comment_1623933619U4N31vTIi6Qe9em23oosCA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mindrape: pregabalinę zaczynałem walić w dawkach około 800-1000mg dziennie i tak to trwało przez kilka miesięcy. Przed weekendem majowym zapomniałem wykupić paczkę i dostałem takiego skręta, że ledwo byłem w stanie się ruszać (waliłem benzo żeby to przespać do dnia, w którym otworzą mi aptekę xD). Teraz staram się zredukować dawkę do 150mg.
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum
Łooo jeżu, to poleciałeś! Przecież takie dawki na start to raczej nabijają jedynie tolerkę, a uboki muszą przewyższać znacząco efekt terapeutyczny, czy nawet rekreacyjny.
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: Około 2 lata temu Phenibut XT od SNS był produktem o bardzo mocnym działaniu, po 3-4 tabletkach zażytych rano przy kawie po kilku godzinach pojawiało się świetne samopoczucie, stres znikał praktycznie całkowicie, przy moich zaburzeniach związanych z fobią społeczną w tamtym czasie zmieniał praktycznie życie o 180 stopni, ale to był fenek produkowany rzeczywiście w USA, później FDA go zakazało i został wycofany jak ten z primaforce, Phenibut XT
  • Odpowiedz