Wpis z mikrobloga

Sprzedam lustrzankę Nikon D7200, przebieg około 82 tysiące zdjęć.

Specyfikacja na stronie Nikona.

Myślę, że D7200 to dobry opcja dla ludzi, którzy myślą o wymianie D3xxx lub D5xxxx na coś lepszego - różnica między nimi jest wyraźna. Sam przesiadłem się na D7200 z D5300 więc wiem co mówię. AF radzi sobie zauważalnie lepiej - zwłaszcza w słabszym oświetleniu. Ergonomia jest dużo lepsza (to może się wydawać błahostką do czasu aż zobaczysz jak dużo wygodniej może być. Ma dwa sloty na karty pamięci więc w przypadku gdyby ktoś chciał sobie trochę dorobić nie musi się obawiać o utratę zdjęć klienta w przypadku padnięcia karty. Wbudowaną lampą można sterować lampą zewnętrzną co jest fajne gdy ktoś chce się pobawić światłem i nie chce kupować dodatkowych wyzwalaczy radiowych. Bardzo dużą zaletą jest jego szybkostrzelność - z tego co pamiętam w buforze mieści się 20 zdjęć co w połączeniu z szybką kartą pamięci potrafi dać świetne rezultaty przy fotografowaniu szybko poruszających się obiektów jak dzieci, zwierzęta i zawody sportowe.

Dorzucam zapasowy akumulator Duracell.

Cena 1700 zł. Z tego co widzę podobny jest na allego za 1900 zł. Więc zapraszam chętnych na #cebuladeals. ;-)

Dodatkowo sprzedam obiektyw Tamron 70-300 mm.
Specyfikacja na stronie Tamrona.
Bardzo mało używany, bo okazał się za krótki na moje potrzeby i szybko przesiadłem się na 150-600.
Przykładowe zdjęcie zrobione tym obiektywem poniżej.
Cena: 1300 zł - na allegro są takie używane za 1500 więc ponownie okazja ;-)

#sprzedam #fotografia #nikon #d7200 #lustrzanka #dslr #tamron #cebuladeals #aparat
Pobierz
źródło: comment_1623926054yTdESYUjQY0bMFioE8J8gT.jpg
  • 5