Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, czy mamy tutaj jakiegoś Mirka/Mirabelkę, która wykonuje drewniane meble, a konkretnie stoły? Coś kojarzę, że był tu jakiś Mirek stolarz czy coś takiego :-D Poszukuję kogoś, kto zrobi mi stół do kuchni, w surowym rustykalnym stylu, nieidealny, niewymuskany, 160x80. I niestety nie za miliony monet (do 2k). Może być drewno sosnowe albo pokrewne. Bo pewnie tylko na takie mnie stać xD. Jestem trochę załamana bo myślałam, że znalazłam już odpowiednią osobę/firmę ale wymiana z nią wiadomości wprawiła mnie w takiego WTF-aka, że muszę zrezygnować, a raczej inaczej - zostałam zmuszona do rezygnacji z zamówienia czegokolwiek. xD Tak więc no. Ktoś coś?

#drewno #stolarstwo #wystrojwnetrz #stolarz #meble
  • 11
@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie: Dzięki za opinię, mam na razie 2 propozycje w tej cenie, zobaczymy. A co do kwestii 'użerania się' z koncepcją klienta, no kurde - dla mnie to logiczne, że jeśli wykonujesz meble na zamówienie to będziesz miał do czynienia z klientem i jego koncepcją. Nikt nie zamawia stołu i nie mówi, 'daje panu wolną rękę co będzie to będzie' i płacić za to kilka tysięcy. Robisz rzeczy na zamówienie to
A co do kwestii 'użerania się' z koncepcją klienta, no kurde - dla mnie to logiczne, że jeśli wykonujesz meble na zamówienie to będziesz miał do czynienia z klientem i jego koncepcją. Nikt nie zamawia stołu i nie mówi, 'daje panu wolną rękę co będzie to będzie' i płacić za to kilka tysięcy. Robisz rzeczy na zamówienie to musisz się liczyć, że klient objaśni ci co mu się podoba i nakreśli jakby
hola hola, ja nigdzie nie pisałem ze nikt tego nie bierze pod uwagę.

Tylko ze mało ktory klient bieze pod uwage, ze to zajmuje czas, środki, energie.

Spotkaj sie z klientem omowic projekt - 1h + ew. dojazd, no chyba ze ktos ci po prostu wysyla wytyczne. Ale nadal zostaje przygotowanie jakiejs koncepcji, projektu, przedstawienie to klientowi. Poswiecasz kilka dodatkowych godzin tak na prawde na przemyslenie, zaprojektowanie, przedstawienie. TO jest to "użeranie"
@obs_ordine: typowe tlumaczenia a potem post na mirko "stolarz mi #!$%@? robote co zrobić, bo nie dalam mu jasnych wytycznych".

Piszesz elaboraty a temat jest prosty.

Masz 2k na stol na zamowienie i wycofują ci sie ludzie, nikt nie chce sie tego podjąć. Pytasz na mirko dlaczego.
Odpowiadam Ci dlaczego, to zaczynasz debate tłumacząca mi ze nie mam racji.

Tyle ode mnie. Ja zyczze powodzonka, moze sie ktos znadzie na emeryturze
typowe tlumaczenia a potem post na mirko "stolarz mi #!$%@? robote co zrobić, bo nie dalam mu jasnych wytycznych".

Piszesz elaboraty a temat jest prosty.


Masz 2k na stol na zamowienie i wycofują ci sie ludzie, nikt nie chce sie tego podjąć. Pytasz na mirko dlaczego.

Odpowiadam Ci dlaczego, to zaczynasz debate tłumacząca mi ze nie mam racji.

Tyle ode mnie. Ja zyczze powodzonka, moze sie ktos znadzie na emeryturze z nadmiarem
@obs_ordine: ale ja sobie nic nie dopisuje XD

Masz 2k i nie mozesz znaleźć wykonawcy.

"Jestem trochę załamana bo myślałam, że znalazłam już odpowiednią osobę/firmę ale wymiana z nią wiadomości wprawiła mnie w takiego WTF-aka, że muszę zrezygnować, a raczej inaczej - zostałam zmuszona do rezygnacji z zamówienia czegokolwiek. xD Tak więc no. Ktoś coś?
"

Piszesz tu post i wyjaśniam Ci w czym problem.

Przecież to suche fakty kobieto xD