Wpis z mikrobloga

Już od jakiegoś czasu słyszałem, że można odpalić zeldę ze switcha na pc w 2k i 60 fps a także z o wiele lepszą grafiką. Jednak nigdy nie chciało mi się za to zabrać i grałem sobie czasem na switchu w tym podłym 720p aż do dziś...o panie jak to wygląda, jak to pięknie chodzi no i klasycznie wciąga jak cholera. Polecam :D

#nocnazmiana #zelda #switch #pcmasterrace #ciekawostki
piter91r - Już od jakiegoś czasu słyszałem, że można odpalić zeldę ze switcha na pc w...

źródło: comment_1623889725BGL3n7AgxMT1G69RKI8N3W.jpg

Pobierz
  • 40
@XkemotX: Spoko, powodzenia :D
@Lipek12s: Jeszcze nadmienię, że mam gtx 1080, 32gb ramu i i7 7700
U mnie chodzi bardzo dobrze. Emulator używa mi 60% mocy więc mógłbym pewnie jeszcze podciągnąć ustawienia ale nie chcę zbytnio przemęczać mojej grafiki :D
łożyska wentylatorów czy termopady też się nie zużywają?

Karty są wieczne, kiepskie luty się nie kruszą, kondensatory nie wybrzuszają?


@Megawonsz_dziewienc: odpowiesz konkretnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Zużywałem" już prywatnie karty. Czy padało chłodzenie, czy kondensator który da się wymienić - ale to się zużywa przy normalnym użytkowaniu. Oczywiście to nie powód by je w jakiś sposób oszczędzać, po to są by z nich korzystać

Ale pisanie że
Towarzyszu @Atreyu nie siejcież defetyzmu. Normalne użytkowanie karty na 100% do grania i casualowego kopania krzywdy jej nie zrobi. Kondensatory solid polymer i lutowie bizmutowo srebrowe to technologie znane i dobrze przebadane. Trzeba trochę dopłacić do karty z nie najniższej półki i tyle. Co do wentylatorów to też nie zdarzyło mi się zabić żadnego ale w lepszych kartach da się wymienić. Względnie chłodzić wodą i mieć standardowe 120/140mm na chłodnicy.
casualowego kopania


@keton22: każualowe kopanie 24/7 przez parę lat. Żeś chyba prawdziwej kopalni z setką kart nie widział

Każualowo pokopać dwie godzinki dziennie to się nie kopie XD

A już dorzucenie bloku wodnego i specjalne wodowanie jakiegoś dojechanego pięcioletniego średniopółkowca - też nigdy nie widziałem by - w praktyce - ktoś tak zrobił

Teorie co by można =/= rzeczywistość

Karty czasami padają, to powszechne zjawisko - nawet u topowych producentów. Kopalnie
@Atreyu: kto mówi o starych kartach. A casualowe kopanie to dla mnie kopanie 1-2 kartami non stop póki się opłaca z przerwami na inne ich wykorzystanie. Już drugi crypto boom tak robię i zarówno 1080ti z wysokiej półki żyje od samej premiery jak i 3080 z dna kotła (póki co odpukać).

Ja bardziej się odnoszę do grania z jakimś sztucznym limitem. Jest monitor 2k 165hz, jest ultra, karta ma sobie radzić