Wpis z mikrobloga

Chciałbym zobaczyć tych wszystkich oglądających Kanał Bekowy co zachwycają się pajacem Stanowskim.

Tyle gadania na trenera Souze, obrażanie go i wielki ekspert uważający, ze wuja był lepszy XD.
Jeden filmik wrzucony, który pokazuje jakie były założenia i cale zaangażowanie trenera wyjaśniają tego pajaca do zera.

Wielki dziennikarz #!$%@?ący od rzeczy.
edit1. Włączyłem to przez przypadek wczoraj jak wyzywa go ( Souze ) od debili bo nie ogląda meczów ekstraklasy.

Internet to okropna instytucja i promowanie takich ludzi. Najgorsze, ze ma odbiorców. :-)
#mecz #reprezentacja #kanalbekowy
  • 11
  • Odpowiedz
  • 111
@Norbercikk mają Stana za Boga. A Stano się poczuł i tworzy programy niezwiązane ze sportem i już nawet o szczepionkach wypowiada się z pozycji eksperta. XD
  • Odpowiedz
  • 39
@BaZyL4: Gdyby nie potężny borson podczas premiery KS, nawet nie miałem pojęcia kim jest ten Stanowski.

Smutne jest to, ze posiada taka ilość odbiorców.
Kiedy po prostu #!$%@? od rzeczy.
  • Odpowiedz
@Norbercikk: najlepsze było jak twierdził, że Kapustka powinien wejść na ostatnie chwile meczu z Anglią, a ostatnio widział w roli jokera Szymańskiego XD psioczył na wystawienie Linettego, a uważa że Szymański by się lepiej sprawdził jako pomocnik
  • Odpowiedz
@Norbercikk: a ja go tam lubię nieraz posłuchać, czasami ma fajne przekminy a czasami nie trawię jego myślenia, ale to chyba tak jak z każdym. może to po prostu dlatego, że sportem interesuję się okazjonalnie, a gdybym był bardziej w to zaangażowany i posiadał dużo merytorycznej wiedzy to możliwe, że bym to odbierał inaczej. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć tych wszystkich [ciach]


@Norbercikk: Dostaniesz argument typu: "no, czyli Sousa debil, bo nie dostosował taktyki do zawodników - skoro mówił do nich tak, że źle zrozumieli, to jego wina". Nie polecam, właśnie przetestowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z debilami używanie argumentów nie ma sensu, jedyne co dociera (czasami) to emocje.
  • Odpowiedz