Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wy ale obok Francji, Włosi wyrastają na głównego faworyta. Oni już drugi mecz się bawią na tym turnieju.
#mecz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Minieri Lepiej im sie gra z mysla, ze chca fajnie pograc i moze wygrac, a nie murowany faworyt i napinka, w kazdym razie pomimo braku az takich gwiazd ta reprezentacja jest naprawde swietna.
  • Odpowiedz
@Minieri: Masz racje, ale obawiam się, że najwyższej formy nie utrzymają do końca turnieju. Wyglada na to, że teraz osiągają szczyty a najlepiej jak forma z meczu na mecz rośnie. Aczkolwiek kibicuje im i cieszyłbym się jak wygrają turniej.
  • Odpowiedz
@Minieri: to o niczym nie świadczy, o niczym nie znaczy.

Poprzedni triumfator, Portugalia, wyszedł z grupy z trzeciego miejsca zaliczając remisy z takimi potęgami jak Węgry, Islandia i Austria. Ba, w 7 meczach w turnieju tylko raz (!) wygrali w regulaminowym czasie.

Drugi finalista, Francja, przed finałem odniósł 5 pewnych zwycięstw i remis (gdy wystawili rezerwowy skład na Szwajcarię). Zły mecz zagrali tylko jeden - w finale.
  • Odpowiedz
@Minieri: Jak dla mnie są zbytnio napaleni i mało zachowawczy. Pięknie oglądać takie mecze, gdy utalentowana drużyna złomuje innych, ale z mocniejszymi drużynami już tak łatwo nie pójdzie i może im się zapas paliwa skończyć, jak dalej będą grać na 100% nawet w meczu który mają pod kontrolą i z wynikiem. Taka Francja kadrowo ma dużo większy potencjał a do tego grają zachowawczo i wyrachowanie i jeżeli wszystko dobrze pójdzie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: im piłka nie przeszkadza. Widać, że mają radość z gry. Mam nadzieję, że z poważnymi rywalami też to będzie tak dobrze wyglądało. Forza Italia!
  • Odpowiedz