Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr
Czy to za dużo?

Dziewczyna mi zarzuca, że "robię" za dużo, że pracuje za dużo, uczę się za dużo i w ogóle, że się zajadę. Fakt jestem zmęczony czasem i mózg mi paruje, ale po to chyba się ciężko pracuje żeby do czegoś dojść?

Mój plan tygodniiowy
pon - wt:
przed praca 1.5h nauka (własna)
Praca 6h
po pracy 1-2h nauki pod studia
3x w tygodniu wieczorem sport

sb-nd
zjazdy na uczelni (studia zaoczne)

+czas z dziewczyną z którą mieszkam.

Myślicie, że robię "za dużo"? I powinienem zwolnić czy to norma dla osób które chcą coś osiągnąć?

#pytanie #studbaza #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ca2de3174cfe000abe8ed0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sam powinieneś wiedzieć czy za dużo czy nie, pomimo związku to twoje życie ona nie przeżyje go za ciebie jeżeli uważasz że to co robisz jest słuszne to to rób ale staraj się nie zaniedbywać kontaktu z różową. Ale z drugiej strony powinna cie wspierać i ci dopingować, zarazem się cieszyć że jesteś ogarnięty.
  • Odpowiedz
OP: @justanotherdude: @ptasiek2: @JoMaHaa: @PeterFile: @dziecielinapala: @wcaleniepchamsiewmultikonto: @korniszon40: @AnonimoweMirkoWyznania: Niby nie dużo, ale dziewczyna narzeka, że mam dla niej tylko czas wieczorem, bo po pracy codziennie nauka, przed pracą wstaje żeby się uczyć, po pracy i po nauce jeszcze sport, w weekend studia zaoczne cały dzień i tylko narzeka i sam nie wiem czy ona ma racje czy ja xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sama nie ma swojego zajęcia? nie dostosowuj swojego życia do dziewczyny.. na pewno nie w takiej wczesnej fazie swojej 'kariery' powiedzmy, bo zaniedbasz studia, naukę, pracę po jakimś czasie jej uczucie przejdzie i Ty zostaniesz w dupie.. pracuj jak zwykle i niech ona się ogarnia. jeśli nie potrafi sobie znaleźć zajęcia i stęka to możesz z nią porozmawiać jak dorosły..
  • Odpowiedz