Wpis z mikrobloga

#telewizor #tv #kiciochpyta
Cumple, mam tv philipsa z odbiornikiem DVB-T, dodatkowo po starych lokatorach została na balkonie satelita.
Teraz sytuacja wygląda tak,że chce odbierać TV naziemna, czy mogę połączyć kablem z talerzem to i będzie chodzić? Czy potrzebuje dekodera czy czegoś innego?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Interwyga: Potrzebujesz anteny naziemnej, nie satelitarnej jeśli chcesz odbierać telewizję naziemną. Antenę satelitarną możesz zostawić zamontowaną na wypadek jakbyś kiedyś zechciał odbierać też telewizję satelitarną.
  • Odpowiedz
  • 0
@mp107 koleżka z pracy mi powiedział,że wystarczy wypuścić sam kabel z tv i też powinno odbierać, tak jak kiedyś działały tv na wieszaku czy coś, ma to jakikolwiek sens i potwierdzenie w rzeczywistości ? xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Interwyga: Zależy jak daleko masz do nadajnika, jakiej jest mocy, czy kierunek zasłonięty budynkiem albo roślinnością. Ogólnie możesz spróbować odebrać telewizję naziemną na przysłowiowym gwoździu (kawałku druta, itp.), ale raczej na dłuższą metę to się nie sprawdzi. Lepiej kupić jakąś normalną antenę zewnętrzną.
  • Odpowiedz