Wpis z mikrobloga

@uqulel2000: Nie da rady, za stary już jestem i zbyt słaby. Wypaliłem się i trochę zrozumiałem. Mitomania, mitomania, ale już mówiłem, że jak #!$%@? akcje na szeroką skalę, to stanę na tle błękitnego nieba. Memami upadku człowieka zostaniemy już na zawsze, ale trzeba iść do przodu. Lepiej nie walczyć jak walka jest o nic, lepiej trzy razy stracić, niż raz się #!$%@?.
@Rafatus69: co ty #!$%@? zaszczańcu? Z czego się wypaliłeś? Z lania w portki czy bicia upośledzonej konkubiny? Weź te wysrywy może trochę hamuj, bo jesteś na wykopie, gdzie każdy wie jaką zakłamaną patologią jesteś, a nie w towarzystwie Marlenki z Rówiec, która jako jedyna osoba na świecie w tobie widzi coś więcej niż zarzygane szczyny. No i tylko dlatego, że jest umysłowo upośledzona.
@Rafatus69: ty sie nie wypaliles, bo nigdy niczego soba nie reprezentowales ani nigdy niczego nie stworzyles. jedyne z czego jestes znany, to robienie lajtów na których gadasz glupoty, osmieszasz sie, obgryzasz smyry i bijesz opozniona intelektualnie trapezoidalna nimfomanke. a wszystko to na granicy alkoholowego zgona albo porobiony tanim krysztalem.

i dalej bys to robil, gdyby tylko "patowidzowie" łykali twoje żenujące ściemy o ustawionych scenariuszach.
@Rafatus69: jakie wzloty? Co nazywasz wzlotem? Sprzedawanie się na showupie? A może jazda na kacu busem w Niemczech? Chyba, ze wzlot to pokazanie ryja w telewizji w reportażu o największej patologii w kraju? Od momentu skończenia podstawówki jedyne co pokazujesz to jak robić z siebie coraz większe dno i zamieniać w gowno wszystko czego się dotkniesz. Zrozum to w końcu mitomanów ty #!$%@? ze straponem w dupie. Kompromitujesz się na każdym