Wpis z mikrobloga

Skąd ci wszyscy Mistrzowie Podrywu zaczerpnęli tą swoją "wiedzę tajemną" dostępną tylko jak się odpowiednio zapłaci skoro niejeden z nich w swojej historii mówił o tym, że na początku był totalnym nieogarem i nie szło mu z kobietami? Rozumiem że wiedza dotycząca relacji damsko-męskich może być dostępna w internecie za darmo ale jest mocno rozproszona. Gdzie tego szukać? Znacie jakieś zagraniczne strony? Jakoś nie przekonują mnie takie przemiany z totalnego nieogara w eksperta uwodzenia, choć muszę Wam powiedzieć że w programowaniu to doszedłem do mistrzostwa (w pewnych wąskich działkach) ucząc się samodzielnie ale to długa droga. Ale z kobietami które z natury są od mężczyzn lepsze w świecie ludzi to nie taka prosta sprawa. To ciekawa sprawa, bo zastanawiam się czy część z nich nie zainwestowała w profesjonalne szkolenia a potem odkryli genialny sposób na biznes na desperatach, którzy bardzo potrzebują kobiety. Ciekawy jest też sam marketing. Historie jakichś gości co im się nie udało albo ktoś tam popełnił samobójstwo bo kobieta go zostawiła i takie szkolenia mają rzekomo kogoś takiego uratować?

#pua #uwodzenie #redpill #blackpill #przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
@daro1: Nie ma znaczenia gadka, stan materialny, nawet możesz mieć porażenie mózgowe, pod warunkiem, że dobrze wyglądasz. Tymczasem typy robią szkolenia z najbardziej prymitywnego i prostego mechanizmu, którym podąża człowiek czyli prokreacja. Powiedz to na głos, żebyś usłyszał jak niedorzecznie to brzmi. Wszystkie inne ssaki na ziemi nie potrzebują czegoś takiego bo rozmnażają się (uwaga uwaga) według tych samych parametrów co człowieki czyli albo osobnik ma dobre geny albo ma geny
  • Odpowiedz
@daro1: Polscy trenerzy uwodzenia specjalnie wywołują wrażenie, że to jest jakaś tajemna wiedza, bo w przeciwnym przypadku nikt nie płaciłby im tysięcy złotych za szkolenia lub materiały.

W rzeczywistości jest to wiedza na poziomie matury podstawowej.

Jeśli znasz angielski, to nie potrzebujesz nic innego jak Daygame Mastery (Nick Krauser)
  • Odpowiedz
@daro1: znikad, wciskaja farmazon zeby lepiej trafic i skuteczniej zbierac siano od klienteli, ktora stanowia jak to okresliles totalni nieogarzy, kiedy uslysza ze ich guru uwodzenia byl kiedys taki sam to odpali sie u nich projekcja ze z jego pomoca oni tez moga nauczyc sie slick gadki z maniurkami
  • Odpowiedz
@daro1: Takie szkolenia mają tylko jeden cel - wyciągnąć pięniądze od desperatów xD Żadnej wiedzy tam nie ma, dlatego zasłaniają się aurą tajemniczości, bo gdyby ujawnili co tam sprzedają to nikt by się na to nie złapał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daro1: Najpierw samemu trzeba ogarnąć siebie i wyrobić w sobie umiejętności socjalne. Ja zaczynałem od PUA a później wszedł RedPill + rozwój osobisty. Przypomnij mi się wieczorem to dopiszę książki które warto zapoznać, bo Internecie to same popłuczyny.
  • Odpowiedz
@kamikazee: Interesujące byłyby wszelkie zagadnienia psychologiczne i takie książki, nie znam się na kobietach. To ciekawy temat i chyba znajomość tego to podstawa. Znajomość tego jakie reakcje powodują określone zachowania. W szkole tego nie uczyli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daro1: przeczytaj książki:
No More Mr Nice Guy - Robert Glover jest do znalezienia Polska wersja,
Practical Guide to Female Psychology,
The RedPill handbook,
Volant - Sexcatcher

Z YouTube polecam:
POLSKIE:
Ocal SIEBIE,
Warto WIEDZIEĆ
ANGIELSKIE:
Coach Red PILL,
  • Odpowiedz
Słyszałeś o kursie męska charyzma jamesa? Ciekawi mnie to co może zawierać ta książka skoro ma być tam o uwodzeniu wzrokiem. Myśle ze przedstawia rzeczy typu patrz jej w lewe oko. Metoda trojkata. Przeszywający wzrok.

@kamikazee:
  • Odpowiedz
@kubekdudek:

Tak zapłacisz 900 zł za ebook pdf i będziesz nawiązywal kontakty zwrokowe.
Może i spoko ale jak 90% tutaj patrzy się jak zbok głębokiem spojrzeniem desperata to taka dziewczyna pójdzie po ochroniarza i tyle.
Kto normlany podnieca się jamesem uwodzenie ?

https://youtu.be/xq_x_G2wOIk

WYWIAD I NERWOWE RUSZANIE NOGAMI

TAM GADA ZE PRACOWAL NA BUDOWIE ALE SZEF NIE PLACIŁ TO zaczął udawać że jest samiec alfa (jak 80% taczek na budowie) a
  • Odpowiedz