Wpis z mikrobloga

Dlaczego taka nienawiść dla Kristiano tutaj? Przecież nikt mu nie odmówi, że to jeden z najlepszych piłkarzy wszechczasów
#mecz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ElLama: Rzeczywiście było coś takiego. No gwizdanie na przeciwnika to przecież nic nowego w sporcie. Choćby nie wiem jaki był wielki zawodnik to jak nie jest z tobą to jest przeciwko tobie i się gwiżdże, buczy itd. Normalna kolej rzeczy więc nie wiem czemu jesteś zdziwiony.
  • Odpowiedz
@fajq: Nienormalna, bo był to tylko mecz towarzyski, a nasi gwizdali tylko na Ronaldo, wtedy też zawrzało w necie, bo ludziom się nie spodobało takie zachowanie, bez przesady. Na euro było to samo, kiedy Ronaldo był przy piłce grając z Czechami to też cały stadion na niego buczał, dla mnie to już może mniej dziwne, ale w towarzyskim, serio?
  • Odpowiedz
@BennyKill: nikt mu nie odmawia wielkich umiejętności ale po prostu przez lata budował wizerunek takiego "killera, z wielkim ego", że nie ma co się dziwić, że wiele osób za nim nie przepada.

Nikt nie ma tak niesympatycznej cieszynki po golu jak on. Większość piłkarzy się po prostu cieszy, albo jakoś wykazuje radość, a ten po golu się napina.

Jeszcze co innego jak np. strzelasz na Camp Nou, w Klasyku, po
  • Odpowiedz
Pamiętam jak kiedyś Portugalia przyjechała do Polski na jakiś chyba mecz towarzyski, a cały stadion gwizdał na Ronaldo jak tylko był przy piłce, c--j wie dlaczego właściwie xDDDD zamiast się cieszyć, że mogą na żywo oglądać gościa z top2 światego w tamtym czasie xD


@ElLama: bo takie janusze myślą, że jak wywalą bebzona na stadionie i zaczną gwizdać masowo to Ronaldo się przejmie i zacznie gorzej grać xD Takie poczucie,
  • Odpowiedz