Wpis z mikrobloga

@ever444: nikt z komentujących nie bierze pod uwagę, nie rozważa nawet możliwości, że kobieta może być po zakończonym wieloletnim związku? No nie wiem, ludzie rozstają się z różnych powodów i w różnym wieku i nie każdy czterdziestolatek chce do śmierci zostać sam.

Nawiasem mówiąc, kiedyś myślałam, że nikt nie podcina ludziom skrzydeł tak jak własną rodzina xd Teraz widzę, że wykopowicze są coraz mocniejszą konkurencją xD
nie rozważa nawet możliwości, że kobieta może być po zakończonym wieloletnim związku


@emkao06:

Zdanie: "Jestem już w takim wieku, że nie szukam przygód" sugeruje że wcześniej przygód szukała.

Zresztą ludzki mózg najpierw przywołuje wyrażenie znajdujące się po "nie", a potem tworzy negację. Każdy tinderowy opis zawierajacy "nie szukam przygód" bedzie przywoływał obraz kobiety szukającej przygód.
@eeemil Zdanie: "Jestem już w takim wieku, że nie szukam przygód" sugeruje że wcześniej przygód szukała.

Wydaje mi się, że wcale niekoniecznie. To zdanie sugeruje po prostu, że uważa, że w swoim wieku nie chce zawierać przelotnych znajomości tylko mysli o poważnym związku, może zakończonym ślubem, może dziećmi, a może wspólnym mieszkaniem. W każdym razie żadne ons, fwb.

No ale nie wiemy czy mając 20-35 lat skakała z kwiatka na kwiatek. Gdyby
@lurkertowykopbezcenzury: Nie wiem. Nie czuję się p0lką, niewiele takich znam. No trudno mi ocenić.

A tak poważnie, czy każda babka po 30 to z automatu laska, która za młodu się wyszalała, a teraz szuka bankomatu? No nieee, nie nie. Jakaś część pewnie tak, ale wrzucanie każdej, absolutnie każdej kobiety do tego worka wydaje się słabe.
tylko mysli o poważnym związku


@emkao06:

To czemu nie napisze "Szukam poważnego związku" tylko taki pasywno-agresywny tekst?

Przecież taki opis odstrasza normalnych mężczyzn, i będzie miała tylko matche od napaleńców przesuwających każdy profil w prawo.

Chyba że to konto jakiegoś Mirka do łapania i wystawiania spermiarzy, wtedy ma to sens...