Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypomnę, że Leo Beenhakker w swoim PIĄTYM meczu reprezentacji pokonał Portugalię, a z Grzegorza Bronowickiego w tym meczu zrobił obrońcę wyglądającego jak Lahm w swoim prime time, Paulo Sousa zaś w swoim szóstym meczu rozłożył nogi przed Słowacją, a organizacja gry drużyny wczoraj przypominała Podbeskidzie z początku sezonu 20/21.
A, no i obaj mieli do dyspozycji Lewandowskiego, tylko Holender tego z czerwonymi policzkami, z Szachtara Donieck. To tak apropos braku czasu na odciśnięcie piętna na drużynie. #mecz #euro2020 #reprezentacja
  • 19
  • Odpowiedz
@pa1nstream: jak ja sobie obejrzałem migawki z zagrań Bronowickiego to sobie pomyślałem, że musiał grać w jakimś dobrym klubie xD

1998–2005 Górnik Łęczna 134 (11)
2001 → Lewart Lubartów (wyp.)
2006–2007 Legia Warszawa 32 (0)
2007–2008 FK Crvena zvezda 13 (0)
2009–2010 Górnik Łęczna 13 (0)
2010–2011 Ruch Chorzów 8 (0)
2013–2014 Motor Lublin 19 (2)
2016 JKS 1909 Jarosław 1 (0)
  • Odpowiedz
A, no i obaj mieli do dyspozycji Lewandowskiego, tylko Holender tego z czerwonymi policzkami, z Szachtara Donieck.


@pa1nstream: Tego prawdziwego też miał, sam go wypatrzył jako warchlaczka i Lewy u niego debiutował
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@vin42 wystarczy zapłacić więcej i będzie dobry trener

@Marvel7: oczywiście. Tylko po co pie*dolić kocopoły, że to nie wiadomo jaki trener, a jedyny argument na tak to to że "jest z zagranicy". Życie szybko zweryfikowało patofanów Sousy z wykopu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vin42 trener jest tak samo słaby jak cała drużyna

@Marvel7: bez jaj. To profesjonalni piłkarze. Pomijam zawodników z ekstraklasy ale nikt by ich nie trzymał za granicą w Niemczech Włoszech Francji dla jaj. Dobry trener wyciągnąłby jeszcze sporo z tych czy innych zawodników.
  • Odpowiedz
@pa1nstream: Pamiętam Beenhakkera i jego ówczesny zespół, który był do niczego, a Pan trener potrafił coś wykręcić no dosłownie - z niczego.

Nawet taktycznie miało to sens i chociaż piłkarze byli tragiczni to pokazywali, że nie trzeba mieć piłkarzy z topowych lig, żeby się liczyć. Fakt, było kilka wpadek ale Pan Trener jakoś potrafił ułożyć tę układankę, której z mojego punktu widzenia żaden trener po nim tego nie zrobił.

Smuda miał
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vin42: No i świetnie się ubierał, miał ciemniejszą karnację, to znak że na pewno trenuje lepiej niż każdy polski trener!

@huragan_kelly: taka byłantu retoryka wykopowych speców od trenerki. Żałuję że screenów nie porobiłem.
  • Odpowiedz
tylko problemem było to, że zawsze przeciwko mocniejszemu zespołowi nie mieliśmy podejścia


@tbhilt: tu przestałem czytać bo sobie odlatujesz wesoło. 2:0 w eliminacjach z Niemcami, potem 1:2 w rewanżu po super meczu i 0:0 na turnieju to jest brak podejścia przeciwko mocniejszemu zespołowi xd typie
  • Odpowiedz
@Chehu: BOLZGA RAZ POKONAŁA NIEMCUF BO IM SIĘ NOGA POWINĘŁA ALBO Z NIMI ZREMISOWALIŚMY OMGGGGG JESTEŚMY NAJLEPSI!!!!!111111 Przy tym 2:0 to wcale nie było 29 strzałów Niemców, którym po prostu brakło skuteczności albo 66% posiadania piłki przez nich xDDD Wyjątek tylko potwierdza regułę.
  • Odpowiedz
Leo Beenhakker


@pa1nstream: Tylko Leo przychodził po stosunkowo niezłych występach za Engela i Janasa - powrót na MŚ po 16 latach, gdzie w składzie nie było praktycznie nikogo z dobrych klubów.
Sousa przyszedł po 10 latach polskiej myśli szkoleniowej, gdzie skład na papierze z roku na rok coraz lepszy, a gra coraz gorsza. Poprzednio nie było czego wypleniać, zawodników było łatwiej wymienić, bo każdy miał tylko lepsze epizody. Obecnie jak wywalisz
  • Odpowiedz