Wpis z mikrobloga

@JanuszKarierowicz: Zaraz napiszą że niewinny bo brzęczek coś tam xD Rolą selekcjonera jest wybrać zawodników i ich ustawić tylko tyle to nie piłka klubowa by był czas na jakieś budowanie stylu gry czy strategie skoro po 6 meczach jest katastrofa to będzie tylko gorzej. Zresztą pan sousa powiedział że nic by w tym meczu nie zmienił, więc skoro po takiej katastrofie nie widzi żadnych błędów to tym bardziej będzie tylko gorzej.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: no dobra ale jak nawet najlepszy trener ma wytłumaczyć dorosłemu zawodowemu piłkarzowi że zwłaszcza na turniejowym meczu jak masz żółta kartkę to nie faulujesz na środku boiska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz do mojej listy alternatywnych wszechświatów do stworzenia (po skończeniu wehikułu czasu) dopisuje ten z Brzęczkiem jako trenerem na euro. Będzie ciekawie.
Najlepsze że patrząc na to z perspektywy czasu to być może fala hejtu jaka się na niego lała i te insynuacje że piłkarze (lewy) mają go w poważaniu spowodowałaby dodatkową mobilizację i ambicje u kopaczy. Może to właśnie z Brzęczkiem ta drużyna zagrałaby swój maks.
Zobaczymy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JanuszKarierowicz: jak dla mnie wymownym staje się moment kiedy Sousa mówi im, że do piłki mają się ruszać, nie czekać na piłkę tylko wyjść na pozycję i się pokazać. Na meczu było widać jak na dłoni, że oni #!$%@? stoją w miejscu i są zaskoczeni podaniem xD no ja #!$%@?. I to nie raz nie dwa tylko tak było ciągle w każdym miejscu na boisku. To czego plujecie na trenera skoro
  • Odpowiedz