Wpis z mikrobloga

Strasznie to psuje immersję. To Tak jakby zrobili film/serial, akcja w 1890-1980 i bohaterowie używali by iPhone.


@borysszyc: Nie.

Nie mam jakiegoś bzika na punkcie samochodów


@borysszyc: Dlatego wypatrzyłeś, że jest tam auto młodsze niż 2010 rok, podczas gdy większość widzów nie zwróci nawet uwagi na rozmazane auto w tle, o jego identyfikacji nie wspominając. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DubStep_Gun jest pokazane w serialu że sam zakłada sobie jakiś lipny profil i wpisuje majątek. Ale jak dopiero zaczęłaś oglądać to może do tego nie doszedłeś bo nie pamiętam czy to było w pierwszym odcinku czy później.
Przykładowo w The Crown


@Rachey: To jest serial, który w całości osadzony jest w przeszłości, podobnie jak wspomniany przez @Krs90 Rojst, więc ma to moim zdaniem większe znaczenie.

Tutaj mamy serial osadzony w realiach współczesnych z jedynie krótkimi retrospekcjami. Jak widać można to było zrobić lepiej, ale nie przesadzajmy już tak z wpływem na odbiór całości. Gdyby mieli nieograniczony budżet to pewnie by to lepiej ogarnęli, a tak zrobili co mogli.
@borysszyc przez cały drugi sezon marudziłem na takie głupie niedoróbki, niedopatrzenia.
Kryjówka głównego bohatera niezabezpieczona nawet "drzwiami na klucz", skradanie się po ciemnym budynku z włączoną latarką (xD), transport najbardziej poszukiwanego człowieka w kraju jednym radiowozem z bardzo nierozgarniętymi funkcjonariuszami, brak jakichkolwiek patroli. No kurde podobał mi się ten serial ogólnie, ale dawno nie miałem tak wielu sytuacji do czepiania się baboli.