Wpis z mikrobloga

Wczorajszy odcinek Naked And Afraid pokazuje tak pięknie #logikarozowychpaskow i Julek.

Alternatywka uważa, że potrafi przeżyć 21 dni w programie survivalowym, pomimo braku podstawowych umiejętności survivalowych.

Dostaje partnera gigantycznego amerykańskiego sterydziarza. Biegnie przed nim na hop siup, niecierpliwie. Typ jest tak wielki, że nie potrafi iść szybkim krokiem bez zadyszki.

Znajdują jaskinię i okazuje się, że żadne z nich nie ma pomysłu jak zdobyć pożywienie, ani nie potrafią rozpalić ogniska.

Gościu drugiego dnia symuluje chorobę serca i zostawia Juleczkę samą.

Julka dostaje nowego partnera, na którego musi poczekać 2 dni, radząc sobie sama. Przez 2 dni nie potrafi rozpalić ogniska i ugotować sobie wody, przez co się skrajnie odwadnia.

Przychodzi jej nowy partner, gigantyczny Murzyn sterydziarz. Rozpala ognisko w chwilę, po czym łapie węża, smaży go i karmi Alternatywkę.

Alternatywka dostaje epizodu psychotycznego, przez kilka dni dorzuca drewna do ognia, obsesyjnie starając się je utrzymać 24 godziny na dobę. Jej partner stara się jej uzmysłowić, że to nie ma sensu. Przecież ogień rozpalił w chwilę, może zrobić to ponownie jeśli zgaśnie, a ona tylko marnuje opał. NIE! Ognisko jest zbyt ważne, idź szukaj gałęzi na opał!

Partner dziewczyny zamiast szukać pożywienia spędza pół dnia na szukaniu gałęzi na opał dla dziewczyny, która nie odstępuje na chwilę od ogniska. Resztę dnia próbuje spożytkować na pomysły zdobycia pokarmu dla siebie i partnerki.

Szybko okazuje się jednak, że Pan Afroamerykanin również nie jest zbyt ogarnięty w surwiwalu. Umie rozpalić ognisko, ale to w zasadzie tyle w temacie. Jako jeden wybrany przedmiot surwiwalowy jaki mógł zabrać ze sobą wybrał hehe moskitierę. Szybko zauważył, że tam nie ma komarów, może nie ta pora roku, czy co. Pociął ją, przyczepił do kija i skrafcił łapacza nietoperzy.

Para mieszkała 2 tygodnie w jaskini. W środku było jeziorko z rybami. Żadne z dwojga nie umiało ich złowić. Gostek próbował zrobić sobie wędkę z kijka, ale ryby były mądrzejsze. Zjadały przynęte z haczyka. Połów nietoperzy też niezbyt się udał, bo w jaskini było ciemno, więc wielkolud nie widział gdzie są. Nie przyszło mu do głowy skrafcić pochodni, być może próbował, ale nie wiedział jak.

Po kilkunastu dniach spędzonych na pilnowaniu ogniska i jedzeniu korzeni, para została zdyskwalifikowana za złamanie regulaminu. Nie można się bzikać podczas trwania projektu. Tak jest napisane w kontrakcie.

Ciekawostka: w TV nieudolnie próbowano pokazać, że głównym powodem była nieudana próba kradzieży pożywienia z namiotu medyków.

#bekaztwitterowychjulek #survival #heheszki #alternatywkaboners #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Rimfire - Wczorajszy odcinek Naked And Afraid pokazuje tak pięknie #logikarozowychpas...

źródło: comment_1623740554WJW77naezMbJJyv0VHodX1.jpg

Pobierz
  • 40
@Korneliusz4: Ta laska mu powiedziała, że mogą spowodować jakieś choroby powodujące uszkodzenia mózgu, więc coś tam była ogarnięta. Odpowiedział jej, że powinno być spoko jeśli nie zjedzą kręgosłupa i mózgu. Nie znam się i nie wiem czy to tak działa. W innym odcinku typo zjadł chyba mięso z kręgosłupa wiewiórki a jego kompani tłumaczyli mu, że nie jedli rdzenia kręgowego i twierdzili, że to żeby nie zarazić się wścieklizną. Jest tu
Ale nie będę hipokrytą, nie mam umiejętności survivalowych więc też bym się bzikał żeby się wkupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fan_comy: No ja tam coś trochę mam. Umiem znaleźć otwarty sklep w niedzielę niehandlową i upolować promocje 50% nic się nie marnuje w Lidlu jak nikt inny. Nie szkaluję Pana Murzyna. a tam tego pana szanuję i jego surwiwalowość. Alternatywka też dupcia 9/10.
@ciasteczkowy_otwur: No przecież mówię, że było wyreżyserowane, że niby jakiejś kradzieży dokonał i to było powodem. Scena jak znajduje namiot była tak sztuczna i bezsensowna. Typ mówi do kamerzysty, że "o to namiot medyczny hehe nie powinniśmy tu być." Oboje mają naszyjniko-mikrofony. Jak się zgadali, żeby zajumać trochę jedzenia medykom, skoro cały czas nagrywano ich głos? Kiedy przyszedł typo do jaskini poinformować o dyskwalifikacji, nawet nie udawali zaskoczonych. Poza tym nie
@ciasteczkowy_otwur: A no tak, część jest. Ale zobacz jak oni chudną tam po kilkanaście kilogramów i robią pod koniec porównania. Oni faktycznie tam głodują i sobie muszą radzić. Z drugiej strony tej takiej ślicznej blondynce co wygląda jak wikinżka chyba codziennie robili makijaż. Zresztą większości lasek robili makijaż bo to widać. Raczej też niemożliwe, że ktoś tam 3 dzień jechał bez wody, bo to jakiś absurd żeby kamerowali jak odwodniona laska
to jakiś absurd żeby kamerowali jak odwodniona laska traci przytomność i może kopnąć w kalendarz


@Rimfire: Był taki odcinek w 6 sezonie, e03 albo e04. Po zatruciu bananami laska się tak odwoniła, że jak wstała to poleciała prosto na łeb.