Wpis z mikrobloga

Jeżeli ogarniasz angielski w stopniu minimum podstawowym, to polecam stronę http://leagueoflegends.wikia.com :) Bardzo wartościowa, dzięki której możesz dowiedzieć się praktycznie wszystkiego, co jest związane z mechaniką gry, statystykami i postaciami. Nie należy brać za bardzo do siebie polecanej strategii budowana bohaterów - mam na myśli przedmioty, chociaż na pewno są lepsze niż randomowe dobieranie.
@sklaffe: @Meriu: Wszystko spoko, tylko do 20 lvl raczej ludzie grają: dwóch - bot, jeden - mid i dwóch - top. Dopiero od 20 poziomu gdy zaczyna się opłacać kupować runy jeden z bota uderza na dżunglę.
@sklaffe: No możesz, ale z reguły w drugiej drużynie junglera nie będzie i u Ciebie też będą narzekać, że nie idziesz na linię, bo sam sobie nie da rady. Jak dla mnie gra się jednak zaczyna od tego 20 poziomu, gdy możesz już sobie runy zbierać te które pasują.
@sklaffe: No to ja mam AP /z którego nie korzystam, po prostu nie gram na midzie/. Do tego top/jungla /moje główne pozycje/, ale na topie i na ad carry mniej więcej te same runy mam. ;) Do supp nie mam specjalnych run po golda etc, ale jakoś nie narzekam.
@sklaffe: Jak biorę AP na topa to i tak z reguły mam runy i mastersy pod offtanka zrobionego. ;) Co do junglera, to fakt coś w tym jest aby golda mieć na quintach, ale od nowego sezonu to się zmieni, bo podobno ma być więcej golda z naturalnych potworów. No właśnie na supp mam quinty pod hp, a w jungli pod atack dmg lub też pod hp.