Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od czego najlepiej zacząć naukę #python? Nie chcę kupować kursów czy korzystać z bootcampów. Od czego wy zaczynaliście ucząc się pythona? Od jakich komend?
#python #it #programowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c78ba06d4c9c000b10bc74
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podgladaj kod na githabie innych. Ucz sie na nim. Podstaw ucz sie tworzac proste apki. Pomysly mozesz brac ze stron z takimi zadamiami np stron z zadaniami dawanymi na rozmowach o prace lub stronach z cwiczeniami dla programistow.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja sobie wymyśliłem zadanie polegające na stworzeniu skryptu, który będzie przeprowadzał synchronizację serwera FTP z dyskiem Google. Oprócz standardowych konstrukcji typu pętle, warunki itp, mamy tutaj przykład wykorzystania biblioteki do FTP, API od Google oraz obsługi plików konfiguracyjnych
  • Odpowiedz
Tylko plurarsight. Poszukaj tam coś jak python fundamentials albo wybierz ścieżkę dla python’a. Odżałuj ten jeden miesiąc płatny albo chociaż wykorzystaj na maxa tam 10 okres próbny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja podpowiem inaczej, od codecademy, czytasz sobie mini opis funkcjonalności, później zadanko z wykorzystaniem tego i stronka ci sprawdzi czy działa. Na koniec unitu większe zadanko. Na start jak nie masz zielonego pojecia z czym to się je, to u mnie się sprawdziło.

Jak to zrobisz, to już bym szedł od zera, tak jak ci piszą, czyli instalacja środowiska, moze linux, edytorów, git i jakieś projekciki powoli klepać
  • Odpowiedz