Wpis z mikrobloga

#niemoje

Od kilku dni krąży to po facebookowych ścianach i wywołuje dyskusje. „Och, wlaśnie!”, „och dlaczego!?”, „och kiedyś to były kobiety, a teraz to sami widzicie”. Marudzą, narzekają obie strony. I gruby i chudzi. No jaki ten świat jest zły, że promuje szczupłe sylwetki. Najzabawniejsze są komentarze szkalujące chude i szczupłe kobiety. Jak widzę, że ktoś pisze „co za wieszaki” to wiem jedno: autorem jest kobieta i ma nadwagę. A mi się ten świat podoba i to wcale nie jest niesprawiedliwy świat.

Skrajności są do dupy, jasne, że taka Keira waży za mało i wcale nie jest „hotter” od tych dolnych, ale prawda jest jedna i już nigdy się nie zmieni: mężczyźni wolą szczupłe. Nie „normalne”, nie „dobrze zbudowane”, nie „lekko przy kości”, nie „o kobiecych kształtach”.

Mężczyźni wolą s z c z u p ł e kobiety. Ustaw przed facetem 10 kobiet, w tym 9 z sadłem i zobaczymy, którą wybierze. Grubsze było, jest i pozostanie brzydsze, samotniejsze i wyśmiewane. Taka jest prawda. Jak nie wierzycie, to sobie wejdźcie na pierwszy lepszy portal randkowy albo rozejrzyjcie się wokół siebie. Grubi mają gorzej, zwłaszcza, jeśli są kobietami. Zawsze tak było, od najmłodszych lat dzieci wytykają palcem grubych.

Nie ma co ich brać w obronę, oni wcale nie są tacy biedni. Człowiek zawsze tyje, bo żre i przywalę z liścia każdemu, kto mi tu zaraz napisze, że czasami otyłość jest wynikiem choroby. Może i jest, ale ja się mniejszościami nie zajmuję. Jeśli ktoś ma nadwagę, to musi ponosić konsekwencje z nią związane, a jeśli nie chce mieć nadwagi, to wystarczy mniej żreć.

To pisałem ja, mężczyzna o kobiecych kształtach.

http://www.kominek.in/2012/01/kiedy-grube-schudlo/

#lolcontent #grube #chude

Wołam też #rozowepaski bo jestem ciekaw co o tym sądzą.
  • 10
@Jojne_Zimmerman: @Vorland na pewno by się z tym zgodził :P

dla mnie szczuplejsze też są ładniejsze. dla mnie estetyczniejszy jest brak biustu, ale szczupła sylwetka, niż cyc w rozmiarze D i fałdy. sama nie jestem idealna, ale zdecydowanie bardziej wolałabym nie mieć dupy i cycków i nosić rozmiar XS/S niż mieć tyłek na L.
@Jojne_Zimmerman: ale o co tyle szumu. Każdy ma swój gust. To tak jakbym ja pisała, że jedyne prawilne owoce to mango, bo nie lubię truskawek i jakby postawić te owoce koło siebie, to wszyscy wybiorą mango. Rozprawy z dupy wzięte tak na dobrą sprawę :D
@Jojne_Zimmerman: ale ja o tym doskonale wiem. tak samo jeszcze 20 lat temu normalnym było, że kobiety się nie goliły, a teraz robi to każda (no, poza paroma wyjątkami, if u know what I mean). trendy się zmieniają, estetyka się zmienia. teraz grubość oznacza zaniedbanie, a nie dobry status społeczny. teraz chodzenie na siłownię i dbanie o swoje ciało jest bardziej pożądane przez ludzi.

jestem absolutnie daleka od hejtowania osób grubszych,
@Jojne_Zimmerman: ale ja o tym doskonale wiem. tak samo jeszcze 20 lat temu normalnym było, że kobiety się nie goliły, a teraz robi to każda (no, poza paroma wyjątkami, if u know what I mean).


@SScherzo: Co do tego chciałbym wyrazić obiekcje :) O ile golenie pach czy nóg to oczywiście norma o tyle golenie części intymnych wsród kobiet w wieku lat 30+ to zdecydowanie zadość.

Moja opinia zbudowana jest