Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki bedzie to długie opowiadanie pewnie w oczach nie jednego mirka zabrzmi jak opowiadanie hipochondryka ale niestety tak nie jest. Bedzie to post dla najwytrwalszych. Moje problemy ze zdrowiem zaczęły się dwa lata temu kiedy to kwietniu dostalem hemoroidow. Wziąłem masc procto hemolan jednak tydzien później znowu wrocily i znowu skorzystalem z maści procto hemolan. Trzy miesiące później znowu wróciły. Tym razem brałem miesiac masz proctohemolan ale nic nie pomogła i Wziąłem czopki procto hemolan i przeszło jednak później co miesiąc zaczęły się odnawiać az do sierpnia tamtego roku kiedy to od tego miesiąca juz je mam codziennie. Teraz przejdźmy do listopada 2019 zachorowałem na migdaly dostalem antybiotyk na 10 dni przeszło. Jednak w lutym znowu zapalenie gardła antybiotyk z powodu zdalnej służby zdrowia teleporada i pyk antybiotyk. W czerwcu 2020 dostalem antybiotyk a tydzien później kolejny przeszło zapalenie gardło ale na tydzien. Miesiac później wizyta w sierpniu u laryngologa i kolejny antybiotyk 5 później leki przeciwgrzybicze z powodu zbyt dużej ilości antybiotyków. Spokoj do marca tego roku i antybiotyk na gardlo wizyta u laryngologa gdzie zaraziłem się korona. Wróćmy do grudnia 2020 zaczelo mnie kluc w brzuchu dwa miesiące ten nieprzyjemny stan usg nic nie wykazalo. Kwiecień 2021 po koronie bol ucha i szyi pod jabłkiem Adama ale przeszło. Koniec kwietnia kucie w brzuchu początek maja kucie w cewce moczowej przez 2 tygodnie badania moczu nic nie wykazało. Teraz znowu bol ucha ina szyi. Co jakis czas cos mi sie dzieje w zasad,ie oprocz hemoroidow bo te mam caly czas. Proszę o poradę lekarska wierze ze tu na wykopie sa inteligentni ludzie. Pomozcie
#medycyna #zdrowie #szpital #kardiologia #laryngologia #zapytanie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c77d256d4c9c000b10bc43
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 4