Wpis z mikrobloga

@Olsea: Dziękuję serdecznie za #czarnolisto. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zabawne, że to Ty tu jesteś przegrywem, ale próbujesz się dowartościować tanimi atakami w moim kierunku. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po pierwsze, leczyłem się kiedyś na depresję, ponieważ miałem wątpliwą przyjemność żyć latami w pseudo związku z matką mojego syna i poza puszczaniem się na lewo i prawo oraz wiecznym obrabianiem mi dupy w środowisku, jakoś nieszczególnie dbała o nasze szczęście. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zrobiła mi jednak z byłym wspólnikiem prezent i zawinęli się z mojego życia, robiąc mi przy okazji konkurencję na polu branżowym. Cieszę się, że tak dobrze go wyedukowałem, bo dzięki temu do dziś, po piętnastu latach, mają z czego żyć. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jestem świadomy, że masz wyprany beret i przeceniasz swoje zdolności poznawcze oraz wartość swoich przewidywań. To zjawisko co raz bardziej powszechne, dlatego tak trudno dziś tworzyć szczęśliwe związki - głupcy są przekonani o swojej prostackiej racji, ale nie zadają kulturalnie pytań, nie pojmują odpowiedzi, nie uśmiechną się i nie zmierzają do zrozumienia, ale sieją wokół pogardę, niczym rozrzutnik gnoju na polu. Taak, to całkiem niezłe porównanie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiele miałem po niej "kobiet", jednak niestety, wiekszość z tych, które zajadały się moim nasieniem - przynajmniej w moich oczach - zdecydowanie przejawiały z czasem takie sterty deficytów i innych zaburzeń, że "zwyczajnie" nie dało się z nimi tworzyć perspektywicznych relacji. Obruszysz się teraz pewnie jak typowa kwoka, ale moja tolerancja w związku kończy się w chwili gdy odnoszę wrażenie, że baba jest tępa jak balast, który spuszczam co rano w porcelanie. (σ ͜ʖσ)

Partner życiowy nie może być imbecylem, nie może być pusty, bezczelny, arogancki, zarozumiały, chamski, zimny i zmanierowany. Nie może nie być ambitny, pracowity, rozsądny czy przedsiębiorczy. Nie będzie też komunikował się ze mną w sposób protekcjonalny, prześmiewczy czy pogardliwy. Nie w moim życiorysie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dlatego - między innymi - z taką radością Cię żegnam. ()

Dobranoc. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rodzina #patologia #tepedzidy #icstont
  • 2