Był sobie taki mecz, całkiem niedawno 4 lata temu młodzieżowe mistrzostwa Europy 2017 rozgrywane w Polsce. Pierwszy mecz gramy ze Słowacją, to mają być łatwe 3 punkty na początek przed meczami z Anglią i Szwecja no z nimi to może być różnie ale Słowacja? cytując klasyka #!$%@? grają #!$%@? ich. Mimo bramki strzelonej już w 1 minucie ostatecznie przegrywamy 2:1. No kto by się spodziewał...

Z tamtejszej kadry Marcina Dorny Paulo Sousa powołał na euro 5 zawodników: Bednarka, Dawidowicza, Pawłowskiego, Kędziore i Linettego, a gdyby nie kontuzje to byłby też Piątek i całkiem możliwe że Bielik.

Wracając do tego meczu ze Słowacją to bramkarzem nr 1 był Jakub Wrabel, dzisiejsza 1 Fiorentiny Dragowski na ławce, w ataku strzelec bramki Patryk Lipski, Piątek wszedł na ostatnie 5 minut, w 60 minucie nasza gwiazdę Kapustka zmienia Łukasz Moneta.

W obecnej kadrze Słowaków jest 7 graczy którzy byli w składzie w 2017 roku: Bero, Lobotka, Haraslin, Rusnak, Skrinar, Benes i Satka.

Oby dzisiaj wynik był bardziej korzystny dla nas, jednak nie lekceważył bym Słowaków.
#mecz #pilkanozna
ChrzescijanskaUniaJednosci - Był sobie taki mecz, całkiem niedawno 4 lata temu młodzi...

• 6
@Emcis8: ale Bielona to mi tu brakuje. Nie wiem czego, ale to jeden z nielicznych piłkarzy polskiej kadry, który ma pomysł na grę, mimo że jest defensywny. Szkoda, że jest ze szkła.