Wpis z mikrobloga

Rozbiłam bank dzisiejszymi zdobyczami #secondhand:
- Jak zobaczyłam ten zestaw na Hali Targowej w Krakowie, to oszalałam - kalocsa to tradycyjny wzór węgierski, więc ustrzelenie ręcznie malowanego (!) zestawu (!!) za 15 złotych (!!!) to #cebuladeal stulecia. Mam już do kompletu filiżankę z "lżejszej" porcelany z tym samym wzorem.
- Impresjonizm to mój ulubiony nurt w malarstwie. Węgry, z przyczyn wielu, to mój ulubiony kraj. Możecie sobie wyobrazić mój pisk na widok albumu węgierskich impresjonistów za 13 złotych (pan sprzedawca chyba myślał, że takiej niszowej książki nikomu nie wciśnie, bo był przeszczęśliwy, że się po nią zgłosiłam)
- Vogue i Elle pozwalają mi przeżywać ✨ my own fantasy ✨ patrząc na ubrania, na które nigdy nie będzie mnie stać, na modelkach których nigdy nie będę przypominać. Za to do porannych marzeń nad kubkiem kawy - jak znalazł. (A na Hali można je kupić za 5zł/sztuka)
- Flyin Vintage na Starowiślnej pobłogosławiło mnie dziś jeansem w dwóch kolorach

#krakow #lumpeks #vintage #ubrania #modadamska #moda #ubierajsiezwykopem #rozowepaski #design #zainteresowania #perelkizlumpeksu
S.....n - Rozbiłam bank dzisiejszymi zdobyczami #secondhand: 
- Jak zobaczyłam ten z...

źródło: comment_1623604296qFHSezzAtHysOEhrFuOF0S.jpg

Pobierz
  • 8