Wpis z mikrobloga

Siema, to mój pierwszy post na wykopie także chciałem szanownych braci przegrywow powitać. W poprzednim tygodniu ugadałem się z dziewczyną z tindera na spotkanie, oczywiście odwołała na kilka godzin przed. Nagle źle się poczuła ^^ dzisaj mieliśmy się spotkać na 15 więc napisałem koło 13 czy dalej aktualne. A ona mi odpisała żebym dał jej spokój xDD czy dzisiejsze dziewczyny w wieku 18-22 lat mają coś nie tak w głowach ?
#tinder
  • 9
  • Odpowiedz
@MasterTon: ja kiedyś odwołałam spotkanie z kolegą bo bardzo mi na nim zależało i spanikowałam, wolałam uchronic go przed kontaktem z taką #!$%@? jak ja i nie marnować mu czasu
spójrz na to pod tym kątem, onieśmieliłeś ją, nie była gotowa na takie doznania, nie czuła się Ciebie godna
  • Odpowiedz
@MasterTon:
Norma, takie prawo Tindera, laska ma stu innych gości na twoje miejsce, więc wybrała sobie lepszego w jej mniemaniu.
Ty zrobiłbyś to samo gdybyś miał 100 innych lasek na jej miejsce, więc nie zaprzeczaj.
Mimo to powinna napisać kilka słów wyjaśnienia i zakończyć relację jak normalny człowiek, korona z głowy by nie spadła a i czasu by nie straciła.
  • Odpowiedz